Flippery, automaty arcade, konsole retro – wynajem na event

Kolejny event z retro atrakcjami za nami, tym razem rozrywkę zapewniały flippery, automaty arcade i oldschoolowe konsole do wynajęcia. W naszej ofercie na wynajem mamy bardzo szeroki wybór, każdy znajdzie sprzęt idealnie dopasowany na swoje wydarzenie. Tym razem postawiliśmy na klasykę, retro atrakcje do wynajęcia.

Retro atrakcje do wynajęcia: flippery na imprezę

Flippery wynajem na imprezę firmową

Flipper to inna nazwa gry pinball, powstałej już w latach 50. Obecnie flippery na wynajem wracają do łask i są prawdziwym hitem na imprezę firmową, na targi, na piknik czy nawet na konferencję. Flippery do wynajęcia przywołują wspomnienia lat 80 i 90, kiedy to były najpopularniejsze. Flipper wymaga zręczności i refleksu a także niesamowitego skupienia. Mała kulka poruszająca się po kolorowej, migającej dziesiątkami światełek planszy to podstępny przeciwnik. Flippery na wynajem to świetna zabawa dla każdego, która potrafi wciągnąć na długie godziny, nie bez powodu znalazły się nawet w piosence kultowego Franka Kimono, który “na flipperach ma wszystkie rekordy” 😉

Automaty arcade do gry- retro atrakcje na wynajem

Automaty arcade wynajem

Automaty arcade na wynajem to kolejna retro atrakcja od VR Team. Te były kolejnym krokiem w historii rozrywki, są następcami flipperów. Automaty arcade nazywane kiedyś automatami telewizyjnymi w przeciwieństwie do flipperów wyposażone są w ekrany. W latach 80 zastępowały gry komputerowe, to na nie powstał kultowy Donkey Kong, Defender czy wreszcie Mario Bros. Dziś automaty arcade do wynajęcia są nie lada gratką dla graczy. Automaty do gry arcade jednocześnie bawią i zabierają w nostalgiczną podróż do lat 80 i 90. Młodsi gracze mogą na własnej skórze przekonać się jak się wtedy spędzało wolny czas.

Retro konsole na wynajem

Retro konsole do wynajęcia były pierwszymi oldschoolowymi atrakcjami w naszej ofercie. Stopniowo zaopatrywaliśmy się w coraz to kolejne, by móc spełnić oczekiwania wszystkich Klientów: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga, Sega… Same kultowe konsole oldschool do wynajęcia. Dbamy, by nasze retro konsole były w 100% oryginalne i łączymy je z kineskopowymi telewizorami, aby jak najlepiej oddać klimat minionych lat. W zestawie do wynajęcia mamy konsole retro i wszystkie kultowe gry lat 80 i 90: od Pegasusa, przez Mario i Tank.