Flippery, Cymbergaj, Symulator Lotu VR i Konsole do wynajęcia na Dniach Kariery

Nasze atrakcje na event na stałe zadomowiły się w SGH w Warszawie, gdzie sprawiły ogromną radość i możliwość oderwania się na moment od poważnych myśli o przyszłości, uczestnikom Dni Kariery. Tym razem moc wrażeń zapewniały: konsole do wynajęcia, cymbergaj, flipper a także symulator lotu VR na wynajem. Pomysł na event z VR Team to zawsze strzał w 10- mamy w ofercie wiele pomysłów na każdą imprezę- na targi, na piknik, na konferencję, na imprezę firmową czy na urodziny a nawet na szkolenie.

Flippery i Cymbergaj do wynajęcia na imprezę – oldschool najgorętszym trendem

Flippery i Cymbergaj do wynajęcia na imprezę

Flippery i Cymbergaj na wynajem cieszą się ostatnio ogromnym zainteresowaniem! Oldschoolowe atrakcje na imprezę są paradoksalnie prawdziwym powiewem świeżości. Cymbergaj do wynajęcia gwarantuje niesamowitą dawkę emocji a potyczki uczestników mogą trwać godzinami. Kto okaże się szybszy, bardziej skupiony i ma większy refleks? Trzeba sprawdzić to na własnej skórze! Cymbergaj na wynajem to świetna zabawa dla każdego kto lubi akcję i nutkę rywalizacji. Flipper do wynajęcia z kolei, jest przeznaczony dla jednego gracza- wygrać trzeba z niesamowicie sprytną, szybką i zwrotną kulką. Brzmi banalnie? Nic bardziej mylnego. Flipper na wynajem to niesamowite emocje wywołujące przyjemny dreszczyk a nieraz nawet nerwy- czy uda się przechytrzyć maszynę?

 

 

Symulator lotu VR do wynajęcia na event – wznosimy się na wyżyny dobrej zabawy

Symulator lotu VR na wynajem

Symulator lotu VR na wynajem czyli nasza najnowsza atrakcja na event, to wyjątkowe doznanie. Dzięki specjalnie skonstruowanej maszynie połączonej z goglami VR, uczestnicy mogą przenieść się w zupełnie nowy wymiar rozrywki. Symulator lotu VR do wynajęcia pozwoli w jednej chwili stać się pilotem myśliwca F-16, helikoptera, kultowej cessny a nawet statku kosmicznego! Wystarczy usiąść w fotelu, założyć gogle VR na wynajem a rękami chwycić wolant i już znajdujemy się w kabinie pilota. Symulator lotu VR to niesamowite emocje, adrenalina i świetna zabawa- idealny pomysł na event.

 

Konsole do wynajęcia na imprezę – pomysł na event dla tradycjonalistów

Konsole na wynajem

Konsole na wynajem to złoty środek pomiędzy najnowszą technologią VR a retro atrakcjami. Poczuj się jak w domowym zaciszu, weź znajomego i zagraj w kultową Fifę. Nie przepadasz na grami drużynowymi? Żaden problem, Playtation 4 z funkcją MOVE umożliwia zagranie w każdą dyscyplinę sportu jaką można sobie wymarzyć. A może odrobina ruchu i tańca? Konsole na wynajem mamy w komplecie z całym zestawem gier, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Xbox 360 do wynajęcia czy Playstation 4 spełnią oczekiwania każdego gracza.