Wynajem: automaty arcade, symulator rajdowy VR, symulator nart i snowboardu, gogle VR na event

Za nami najbardziej różnorodny event tego roku w Grodzisku Mazowieckim: automaty arcade x 2, symulator rajdowy x 2, symulator nart i snowboardu i oczywiście gogle VR do wynajęcia. Z takiego zestawu absolutnie każdy mógł wybrać coś dla siebie. Jak widać, nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i zadowoli nawet najbardziej wymagających: retro automaty arcade na wynajem połączone z symulatorami? Żaden problem! Wszyscy byli zachwyceni i jesteśmy z tego dumni- nie ma bardziej surowych krytyków niż dzieci 😉

Retro automaty arcade do gier na wynajem

Retro automaty arcade do gier wynajem

Retro automaty arcade do gier na wynajem to stosunkowo nowa atrakcja w ofercie VRTeam. Automaty arcade do wynajęcia robią ogromne wrażenie na event każdego rodzaju: na imprezę firmową, na integrację, na urodziny, na targi. Retro automaty arcade na wynajem to ikona lat 80 i 90. Super wyglądają i gwarantują świetną rozrywkę.

Symulator rajdowy VR wynajem

Symulator rajdowy VR wynajem

Symulator rajdowy VR na wynajem to doskonały pomysł na event dla miłośników adrenaliny i prędkości. Symulator rajdowy VR do wynajęcia pozwala uczestnikom usiąść za kierownicą najbardziej luksusowych i najdroższych aut świata, sprawdzić swój refleks i koordynację na torze wyścigowym a także zmierzyć się z innymi graczami. Nasz symulator wyścigowy VR na wynajem oddaje wszelkie doznania podczas jazdy, szarpanie, skręcanie, hamowanie i przyspieszanie. Nie musisz się ograniczać, tutaj nie ma szans na mandat 😉

Symulator nart i snowboardu wynajem

Symulator nart i snowboardu do wynajęcia to gratka dla miłośników białego szaleństwa. Chociaż przyszła już kalendarzowa wiosna, wykorzystując nasz symulator snowboardu czy symulator nart, możesz w jednej chwili przenieść się na stok i szaleć w białym puchu. Symulator nart i snowboardu na wynajem to namiastka zimy w każdych warunkach, bez względu na temperaturę za oknem. Białe szaleństwo w środku lata? Żaden problem! Symulator nart i snowboardu do wynajęcia to potrafi.

Gogle VR wynajem

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia specjalnie umieściliśmy na końcu- są bazą wszelkich atrakcji jakie oferuje Wirtualna Rzeczywistość na wynajem. Tym razem użyliśmy telefonowych gogli Samsung Gear do wynajęcia. Samsung Gear to gogle VR, które doskonale sprawdzą się na event na którym np. jest mało przestrzeni lub bardzo wielu uczestników. Gogle VR Samsung Gear na wynajem to także świetne narzędzie szkoleniowe lub marketingowe na targi czy na konferencję. Wirtualna Rzeczywistość roztacza nieograniczone możliwości.