Atrakcje na wynajem na Twój event

Organizacja wydarzenia potrafi być nie lada wyzwaniem. Na szczęście – jesteśmy my! VRTeam zajmie się kompleksowo przygotowaniem stref atrakcji, a Twoim jedynym zmartwieniem będzie to, że nie zatrudniłeś nas wcześniej.

 

Wirtualna rzeczywistość na wynajem

Wirtualna rzeczywistość na Twój event

Wirtualna rzeczywistość na Twój event

Technologia VR zachwyca wszystkich – dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz zabrać uczestników wydarzenia gdziekolwiek dusza zapragnie. Wyprawa w kosmos, ratunek miasta przed robotami, wirtualna kuchnia, podwodna przygoda z delfinami i wiele wiele innych! Gogle VR na wynajem sprawiają, że wszystko jest możliwe! Wystarczy tylko, że opiszesz nam swoją wizję, a my przygotujemy zestaw indywidualnie dopasowanych gier. Dzięki temu Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe i niezapomniane. Gogle VR to nie wszystko – posiadamy w naszej ofercie także symulatory rajdowe oraz symulatory lotu VR do wynajęcia. W goglach uczestnicy widzą siebie w najszybszych samochodach świata, a ruchoma konstrukcja symulatora sprawia, że czujemy każde przeciążenie. Symulator na wynajem obraca się, trzęsie i przechyla dzięki hydraulicznym podnośnikom. Takie przeżycie zapada w pamięci uczestników.

 

Scenografia, branding na Twój event

Stwórz scenografię na imprezę

Stwórz scenografię na imprezę

Jak przyciągnąć wzrok i uwagę ludzi do Twojego stanowiska? Kluczem do sukcesu jest odpowiednia scenografia oraz branding – zajmiemy się tym kompleksowo! Od projektu graficznego, przez produkcję oraz montaż, przygotujemy wszystko od A do Z. Specjalne płyty z nadrukowanym logo bądź grafiką przyczepione do stanowisk z naszymi atrakcjami na pewno przyciągną tłumy!

Aby sprawić, że stanowiska będą jeszcze bardziej wyjątkowe, możemy przygotować dedykowane scenografie – chcesz, aby uczestnicy w goglach VR widzieli siebie zamkniętych w klatce w oceanie z rekinami? Żaden problem! Dodatkowo, żeby całość wyglądała imponująco także z zewnątrz, możemy zamknąć ich w specjalnej scenograficznej klatce. Taki widok np. w galerii handlowej czy na imprezie integracyjnej sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie! Takie scenografie już robiliśmy – jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nowe pomysły, które razem z Tobą będziemy mogli wcielić w życie.