Flipper i automaty arcade na wynajem na imprezę firmową

W poniedziałek mieliśmy okazję dostarczyć nasz flipper i automaty arcade na wynajem, do siedziby jednego z największych polskich producentów gier! Cieszymy się, że nasza oferta trafia do tak znamienitych Klientów. To świetne uczucie, kiedy możemy dostarczyć naszą usługę ekspertom. Na pierwszy ogień poszedł flipper do wynajęcia i automaty arcade na wynajem.

Flipper wynajem, automaty arcade wynajem

Flipper – wynajem na imprezę, na targi, na każdy event

Flipper do wynajęcia to jedna z naszych “retro nowinek“, wprowadziliśmy flipper na wynajem na początku roku, tak jak automaty arcade na wynajem i cymbergaj na wynajem. Flipper czy też pinball na wynajem, jak wolą nazywać go niektórzy, to ikona lat 80 i 90. Refleks i zręczność to najważniejsze cechy, którymi gracz musi się wykazać, by flipper go nie pokonał. Pinball wynajem to świetna zabawa, dużo emocji i atrakcja na event przyciągająca wzrok. Dlatego, świetnie sprawdza się na imprezę firmową ale też na targi, na piknik czy na właściwie każdy event jaki przyjdzie do głowy.

Retro automaty arcade do gier – wynajem na imprezę, na targi, na każdy event

Flipper wynajem, automaty arcade wynajem

Automaty arcade na wynajem to kolejne atrakcje na poniedziałkowy event, które przeniosły uczestników w klimat lat 80 i 90. Automaty arcade do gier to must have na każdym evencie retro. PAC- MAN czy Donkey Kong już urosły do rangi legendy, cieszą się niesłabnącą popularnością od ponad 20lat! Automaty retro arcade do wynajęcia to doskonały pomysł, kiedy same konsole retro to za mało a impreza ma robić duże wrażenie już na wejściu. Automaty arcade do wynajęcia bawią każdego, przywołują wspomnienia młodości i zabierają w nostalgiczną podróż. Taka atrakcja sprawdzi się na każdy event.