Symulator rajdowy VR i symulator wyścigowy- adrenalina na wynajem

Symulator wyścigowy i symulator rajdowy VR na wynajem to pewniak, jeżeli komuś zależy na dawce adrenaliny. Mamy w naszej ofercie zarówno symulator rajdowy na podnośnikach do wynajęcia jak i symulator wyścigowy VR. Bez względu na to, na który się zdecydujecie, gwarantujemy niezapomniane wrażenia i emocje. To jedyna atrakcja na imprezę, która pozwala wcielić się w rolę kierowcy rajdowego czy usiąść za kierownicą najdroższych aut na świecie.

Symulator rajdowy VR na wynajem, symulator wyścigowy do wynajęcia na imprezę

Symulator rajdowy VR wynajem na imprezę

Symulator rajdowy VR łączy w sobie wszystko co najlepsze – gogle VR na wynajem (Oculus Rift lub HTC Vive do wynajęcia)  i osprzęt do gier samochodowych. Siadasz w profesjonalnym kubełkowym fotelu osadzonym na stalowym rusztowaniu, łapiesz za rajdową kierownicę TrustMaster T500 RS, zakładasz gogle VR i możesz ruszać! Każdy twój ruch zostanie przeniesiony do gry, będziesz odczuwał wstrząsy, drgania, obroty a nawet opór przy skrętach. Symulator rajdowy VR na wynajem zapewni Ci jak najbardziej realistyczne odczucia. Dodatkowy atut jaki posiada nasz symulator wyścigowy z goglami VR do wynajęcia, to możliwość organizowania zawodów. Przygotujemy konkurs i zadbamy o sprawdzanie czasów na wybranej trasie. Możemy sprawdzić, kto ma predyspozycje do stania się gwiazdą wyścigów, nutka współzawodnictwa na pewno sprawi, że event z symulatorem VR na długo zostanie w pamięci uczestników.

Symulator wyścigowy wynajem na imprezę

Symulator wyścigowy do wynajęcia to alternatywa dla symulatora rajdowego VR. To pomysł na event, na którym chcemy zostać od razu zauważeni. Symulator wyścigowy na wynajem to ogromna konstrukcja na hydraulicznych podnośnikach. Profesjonalny kubełkowy fotel jest umiejscowiony ok. metr nad ziemią, co w połączeniu z szarpaniem, obracaniem się i przechylaniem w trakcie jazdy daje niezapomniane wrażenia. Trasę obserwujemy na 55 calowym, zakrzywionym ekranie przed nami. Kierownica reaguje na każdy ruch a fotel odwzorowuje wszelkie nierówności, skręty kół a także hamowanie i przyspieszanie. Symulator wyścigowy na wynajem może być używany w trybie automatu ale także z manualną skrzynią biegów. Drift? Żaden problem! Symulator rajdowy może być także częścią konkursu, uczestnicy mierzą się ze sobą na takiej samej trasie. Symulator wyścigowy na wynajem sprawdzi się na imprezę każdego rodzaju i na pewno nie zostanie niezauważony.

Atrakcje na piknik

Symulator rajdowy na wynajem, symulator wyścigowy VR do wynajęcia na event