Symulator nart i symulator snowboardu na wynajem- zimowa strefa atrakcji

Zimowa strefa VR a w niej symulator nart i symulator snowboardu! Tak bawimy się w Siemianowicach Śląskich, gdzie symulatory na wynajem przyciągają tłumy chętnych do skorzystania z takiej nietypowej atrakcji na imprezę. Ferie zimowe trwają, nie każdy może pozwolić sobie na wyjazd w góry. Nasze symulatory do wynajęcia przywiozą góry do Was! Symulator narciarstwa i symulator snowboardu na wynajem w jednej chwili przeniosą Was na zaśnieżone stoki. Strefa atrakcji na wynajem to świetny pomysł na event na ferie w mieście.

Symulator nart i symulator snowboardu na wynajem

Symulator snowboardu + symulator nart = niesamowite atrakcje do wynajęcia na event zimą

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia to nie tylko gogle VR. Żeby zapewnić uczestnikom jak najwyższy poziom rozrywki, mamy w swojej ofercie także różnego rodzaju symulatory na wynajem. Jako zimowy pomysł na event, dużym powodzeniem cieszą się symulator nart oraz symulator snowboardu do wynajęcia. Gracz stoi na specjalnej desce balansowej, wyposażony jest także w kontrolery ruchu rąk. Każda zmiana pozycji ciała, ruch rąk czy przechylenie nóg jest natychmiast przeniesione do gry. Tak też gracz steruje swoją deską czy nartami w symulatorze.

Zimowa strefa atrakcji na wynajem

Sam symulator nart czy snowboardu na wynajem to jeszcze nie zimowa strefa atrakcji. Aby ją stworzyć wykorzystujemy nasze doświadczenie w robieniu scenografii na event. Oprócz symulatorów, które wyglądają jak prawdziwe narty i snowboard, mamy np. dmuchane bałwanki czy wielkie makiety gór, które doskonale oddają klimat białego szaleństwa, jaki chcemy stworzyć w naszej zimowej strefie atrakcji do wynajęcia. Symulator nart i symulator snowboardu na wynajem dają mnóstwo możliwości zabawy. Możemy ćwiczyć triki na desce, zjechać po czarnym szlaku a nawet skakać ze skoczni narciarskiej! Takie emocje są możliwe tylko w zimowej strefie atrakcji do wynajęcia. Sprawdźcie jak można spędzić ferie w mieście i gdzie może zabrać Was symulator narciarstwa i symulator snowboardu na wynajem.

Zimowa strefa atrakcji, symulator nart i symulator snowboardu na wynajem