Refleksomierz do wynajęcia

Symulator refleksu wynajem na imprezę to świetna atrakcja zręcznościowa na różne wydarzenia. Stołowy refleksomierz na wynajem umożliwia dwuosobową rywalizację, co tylko zwiększy poziom zabawy i zachęci ludzi do skorzystania ze stanowiska. Zręcznościowe atrakcje do wynajęcia to doskonała okazja to przeprowadzenia konkursu na najlepszego zawodnika.

Stołowy refleksomierz wynajem

Symulator refleksu wynajem na event

Symulator refleksu wynajem na event

Refleksomierz do wynajęcia jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Na stole podświetlają się przyciski w dwóch różnych kolorach – czerwonym oraz niebieskim. Zadaniem uczestników jest w określonym czasie wciśnięcie aktualnie świecącego się guzika. Za każdy kliknięty przycisk dostajemy punkt, a zwycięzcą zostaje osoba z najwyższym wynikiem. Refleksomierz wynajem to sposób na świetną zabawę, ale także trening refleksu, zręczności, koordynacji wzrokowej oraz ruchowej.

Symulator refleksu do wynajęcia na event

Stołowy refleksomierz wynajem na impreze, targi, piknik

Stołowy refleksomierz wynajem na impreze, targi, piknik

Refleksomierz na wynajem sprawdzi się na imprezy firmowe, integracyjne, targi, konferencje, pikniki, festyny. Stołowy refleksomierz do wynajęcia to rozrywka dla dzieci i dorosłych. Możliwość przeprowadzenia turnieju na najlepszego zawodnika zachęci gości do skorzystania. Symulator refleksu wynajem dowieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Białystok, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Poznań, Katowice, Kraków. Oferujemy kompleksową usługę: zajmujemy się transportem stanowisk we wskazane miejsce, wykonujemy montaż oraz demontaż, a w trakcie wydarzenia dbamy o stan techniczny maszyny i bezproblemowy przebieg zabawy.

Atrakcje zręcznościowe wynajem

Elektroniczne rzutki, dart wynajem na event

Elektroniczne rzutki, dart wynajem na event

Refleksomierz na wynajem to nie wszystko co mamy do zaoferowania – w naszej propozycji “Atrakcje zręcznościowe do wynajęcia na imprezę” znajduje się wiele ciekawych urządzeń. Posiadamy m.in. rzutki elektroniczne (dart wynajem), cymbergaj, piłkarzyki stołowe, a nawet siłomierz bokser i kopacz. W jednym miejscu znajdziesz mnóstwo pomysłów na zorganizowanie niesamowitego wydarzenia. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość (info@vrteam.pl) lub zadzwonisz (508 335 229), opowiesz nam o swojej imprezie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję “Zręcznościowe atrakcje eventowe wynajem”.