Symulator rajdowy VR na wynajem

Marzy Ci się pędzić ekskluzywnym samochodem po odległych torach Formuły 1? Symulator F1 wynajem zrealizuje do marzenie w kilka chwil. Usiądź wygodnie w fotelu, załóż gogle wirtualnej rzeczywistości i ciesz się przejażdżką.

Ruchomy symulator rajdowy wynajem

Symulator rajdowy ruchomy wynajem

Symulator rajdowy ruchomy wynajem

Ruchomy symulator VR to konstrukcja składają się z fotela rajdowego usytułowanego na specjalnych ruchomych podnośnikach, które obracają, trzęsą, przechylają fotelem zgodnie z tym, co dzieje się na torze wyścigowym. Każde zachowanie kierowcy w grze ma odwzorowanie w ruchach fotela. Stanowisko oczywiście wyposażone jest również w pedały i kierownicę umożliwiającą jazdę zarówno samochodami z automatyczną jak i manualną skrzynią biegów. Gogle VR wyświetlają obraz bardzo płynnie i realistycznie, dzięki czemu na się wrażenie bycia w luksusowym samochodzie wyścigowym. Ruchomy symulator rajdowy na wynajem to atrakcja, która przyciągnie uwagę nie tylko miłośników motoryzacji.

Statyczny symulator rajdowy do wynajęcia

Statyczny symulator rajdowy VR do wynajęcia

Statyczny symulator rajdowy VR do wynajęcia

Profesjonalny kubełkowy fotel, rajdowa kierownica, pedał gaz i hamulca- to zestaw symulatora rajdowego VR. Gogle VR w ułamku chwili przeniosą Cię w najpopularniejsze tory wyścigowe świata, na których będziesz mógł posmakować szybkiej jazdy takimi samochodami jak Lamborghini czy McLaren. Nie ważne, czy jesteś zawodowym kierowcą, czy posiadasz prawo jazdy- z symulatora rajdowego może skorzystać każdy, bez względu na wiek. Statyczny symulator rajdowy na wynajem gwarantuje naprawdę świetną zabawę.

Działamy na terenie całej Polski: Warszawa, Wrocław, Katowice, Łódź, Trójmiasto, Poznań, Lublin, Kraków, Białystok. Zadzwoń (tel: 508 335 229) lub napisz (info@vrteam.pl) , a my prześlemy Ci indywidualną wycenę Twojego eventu.

Gogle VR na wynajem

Gogle VR wynajem Warszawa

Gogle VR wynajem Warszawa

A jeśli wyścigi samochodowe nie są tym co lubisz najbardziej w naszej ofercie znajdziesz również gogle wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia. Dysponujemy szerokim wachlarzem gier i aplikacji m.in.: rollercoaster, gry muzyczne, strzelanki, lot w kosmos, gry zręcznościowe czy filmy na najmłodszych uczestników wydarzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gogle VR na wynajem to jedna z najpopularniejszych atrakcji na event wybierana przez naszych klientów.