Gogle VR na wynajem to atrakcja na każdy event!

Nasze gogle VR na wynajem: HTC Vive oraz Oculus Rift uświetniły ostatnio imprezy dla pracowników w województwie świętokrzyskim. Nasze gogle VR do wynajęcia bawiły w Sandomierzu i Chmielowie. Jak widać na zdjęciach, gogle HTC Vive na wynajem czy Oculus Rift do wynajęcia nadają się na każdy event. W naszej ofercie każdy znajdzie pomysł na imprezę firmową, na targi, na piknik czy na urodziny.

Gogle VR do wynajęcia, HTC Vive na wynajem, Oculus Rift na wynajem, pomysł na event

HTC Vive do wynajęcia, Oculus Rift na wynajem

Gogle VR na wynajem, HTC Vive to najwyższa półka. Wyposażone w stacje śledzące położenie gogli sprawiają, że wirtualna rzeczywistość wydaje się być bardzo realna. Dwa kontrolery sprawiają, że w goglach widzimy swoje ręce – możemy podnosić wirtualne przedmioty, strzelać, wspinać się – wszystko jak w rzeczywistości! Oculus Rift na wynajem również w niczym nie ustępują HTC Vive do wynajęcia. Oba rodzaje gogli VR na wynajem są najwyższej jakości i zapewnią niezapomnianą rozrywkę na event.

Pomysł na event na miarę XXI wieku – gogle VR na wynajem

Same gogle VR na wynajem spełniają swoją funkcję: dostarczają rozrywki, bawią, pozwalają poczuć adrenalinę czy nutkę współzawodnictwa. Wszystko zależy jaki pomysł na event ma nasz Klient. Na życzenie możemy połączyć HTC Vive na wynajem czy Oculus Rift do wynajęcia z jednym z naszych symulatorów, które potęgują doznania! Symulator rajdowy VR, lotnia VR na wynajem, symulator snowboardu i deskorolki ? Odpowiemy na każdą potrzebę, zorganizujemy konkurs czy wyścigi. Wszystko, by gogle VR na wynajem udowodniły, że to najlepszy pomysł na event. 

Gogle VR do wynajęcia, HTC Vive na wynajem, Oculus Rift na wynajem, pomysł na event