Wirtualna Rzeczywistość na wynajem na Twój event

Gogle VR do wynajęcia to pierwsze hasło jakie przychodzi do głowy po usłyszeniu “wirtualna rzeczywistość na imprezę”. Nic dziwnego, okulary VR to podstawa każdej atrakcji jaką oferuje VR na event. W naszej ofercie na wynajem znajdziecie gogle VR z najwyższej półki: HTC Vive, HTC Vive PRO, Oculus Rift i oczywiście Samsung Gear. Oczywiście okulary VR to nie wszystko, atrakcje na imprezę rozbudowaliśmy o różnego rodzaju symulatory, których podstawą są gogle VR. Mamy do wynajęcia symulator lotu VR, symulator rajdowy VR, symulator deskorolki i snowboardu a nawet symulator sań Mikołaja VR. Mówiąc Wirtualna Rzeczywistość wynajem, nie wolno zapominać także o najbardziej prestiżowej atrakcji na event: bieżnia VR Virtuix Omni także jako bazę wykorzystuje okulary VR.

Najlepsze gogle Vr wynajem HTC Vive Pro

Gogle VR wynajem HTC Vive, Oculus Rift. Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia na event

Okulary VR – Oculus Rift i HTC Vive wynajem na targi, na imprezę, na konferencję

Gogle VR do wynajęcia to nowoczesna rozrywka na miarę naszych czasów. Wirtualna Rzeczywistość na imprezę zapewnia całą gamę emocji, świetną rozrywkę! O jakość zabawy dbają nasze okulary VR, wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt VR- HTC Vive lub Oculus Rift. Te gogle VR gwarantują najwyższą jakość obrazu i dźwięku, dzięki czemu uczestnik może całkowicie przenieść się do świata Wirtualnej Rzeczywistości. Okulary VR oszukują zmysły i zabierają nas w niezapomnianą podróż VR. VR do wynajęcia nadaje się dla każdego, wiek czy doświadczenie w grach nie ma znaczenia. Szeroka oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gogle VR do wynajęcia- Wirtualna Rzeczywistość na imprezę

Okulary VR szturmem podbijają rynek atrakcji na event. Wirtualna Rzeczywistość na wynajem na imprezę to świetny pomysł na spędzenie czasu w inny niż dotychczas sposób. VR na event to pomimo jego popularności, nieprzerwanie zaskakująca atrakcja na imprezę. Gogle VR sprawdzą się zarówno na imprezę firmową jak i na targi jako narzędzie promocyjne, na piknik, na konferencję by przyciągnąć uwagę uczestników ale także na urodziny czy wieczór kawalerski/panieński. Wirtualna Rzeczywistość na wynajem jest w stanie sprostać tak szerokiemu wachlarzowi eventów, dzięki różnorodności aplikacji VR. Na VR możemy mieć filmiki 360, gry zręcznościowe, gry fabularne, strzelanki, horrory, aplikacje dla dzieci- w zasadzie nic nas nie ogranicza jeśli chodzi o świat Wirtualnej Rzeczywistości. Mamy możliwość stworzenia na potrzeby Klienta specjalnie dedykowanej aplikacji VR czy filmu- wtedy gogle VR na wynajem zamieniają się w narzędzie sprzedażowe.

Gogle VR wynajem HTC Vive, Oculus Rift. Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia na event