5 powodów dla których warto aby Wirtualna Rzeczywistość znalazła się na Twojej imprezie firmowej.

 

Wirtualne okulary to absolutny HIT jeśli chodzi o atrakcje na eventach. Jeżeli na konferencji, targach czy imprezie firmowej widzisz, dużą grupę ludzi zebraną wokoło jednej cieszącej się w porywie emocji osobie – prawdopodobnie są tam gogle VR.

Okulary VR – wynajem na imprezę integracyjną – powód 5 – ODERWIJ SIĘ OD OBOWIĄZKÓW

Okulary VR - wynajem na event

Okulary VR – wynajem na event

Wirtualna rzeczywistość na wynajem to możliwość sprawdzenia swoich sił w różnych niecodziennych sytuacjach, niekiedy nieosiągalnych dla większości ludzi. Zakładając gogle VR można wziąć czynny udział z misji kolonizacji Marsa, jednocześnie fizycznie pozostając w biurze. Oderwanie się od ziemskich obowiązków przy jednoczesnym przebywaniu w miejscu pracy to chyba spełnienie marzeń każdego z nas.

Okulary VR – wynajem na imprezę firmową – powód 4 – TROCHĘ RUCHU

Wirtualna Rzeczywistość - wynajem na imprezę integracyjną

Wirtualna Rzeczywistość – wynajem na imprezę integracyjną

 

Gogle VR na imprezę integracyjną dostarczają dużo ruchu i emocji. Jest to świetny sposób aby, choć na chwilę wstać zza biurka i rozruszać ciało. Gry na VR są emocjonujące i ciekawe – można walczyć na miecze (z owocami lub przeciwnikami), strzelać z pistoletów, grać w golfa, koszykówkę, frisbee czy wspinać się na Mount Everest czy strzelać z łuku broniąc zamku.

 

 

 


Kliknij i sprawdź ofertę – Okulary Wirtualne na wynajem


Okulary VR – wynajem na event firmowy – powód 3 – TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

Okulary Wirtualne na wynajem mają niemalże nieograniczone możliwości jeśli chodzi o gry i aplikacje. Jesteśmy w stanie spełnić każde wymagania i marzenia jeśli chodzi o event z wirtualną rzeczywistością. Lot balonem, samolotem, statkiem kosmicznym, spacer po ulicach Los Angeles, podwodna podróż i zwiedzanie wraku statku, zwiedzanie Układu Słonecznego, zwiedzanie układu odpornościowego człowieka, spotkanie oko w oko z dinozaurami, słoniami czy bohaterami z bajek Disneya to tylko przykładowe atrakcje jakie zapewniają okulary VR na wynajem.

Gogle VR  – wynajem na imprezę integracyjną – powód 2 – BUDOWANIE WSPÓŁPRACY

Okulary VR na wynajem

Okulary VR na wynajem

Wirtualna Rzeczywistość na imprezę firmową powinna wnieść coś więcej niż tylko dobrą zabawę. Dlatego gry i aplikacje na okulary wirtualne dobraliśmy również pod kątem integracji. Przykładem tego jest gra, w której udział biorą 3 osoby – 1 ma na sobie gogle, 2 pozostałe nie. Wszyscy działają pod presją czasu i muszą współpracować gdyż zegar bomby tyka. Osoby bez założonych Okularów VR widzą na monitorze podpowiedzi jak wyjść z tej trudnej sytuacji i przekazują to osobie w goglach VR, która musi wykonywać zadania. Jeśli będą ze sobą dobrze współpracować – wszyscy wygrają!


Kliknij i sprawdź ofertę – Gogle Wirtualnej Rzeczywistości – wynajem


Gogle VR  – wynajem na imprezę firmową  – powód 1 – PRESTIŻ

Wirtualna Rzeczywistość na event firmowy to nowa technologia dająca ocean możliwości. Jest to świetny sposób aby pokazać pracownikom lub kontrahentom, że firma idzie z duchem czasu, dba o osoby z którymi współpracuje oraz, że potrafi łączyć przyjemne z pożytecznym. Wirtualna rzeczywistość na wynajem zawsze pozostawia uśmiech na twarzy i pozytywne wspomnienie w głowie. Dlaczego to wspominanie nie miałoby się kojarzyć z Twoją firmą?