Gogle VR Oculus Rift wynajem- gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wczoraj mieliśmy przyjemność wziąć udział w 27 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Nasze gogle VR na wynajem sprawdziły się na imprezę nawet tak dużego formatu. Cieszymy się, że graliśmy w słusznej sprawie a gogle VR Oculus Rift do wynajęcia poza świetną zabawą przyniosły także pomoc w tak wspaniałej inicjatywie. W naszej strefie VR jak zawsze gościły tłumy, by przekonać się jakie możliwości niesie ze sobą wirtualna rzeczywistość na wynajem.

Gogle VR Oculus wynajem na event, gogle VR na wynajęcia na imprezę

Oculus Rift – gogle VR do wynajęcia na event

Nasze gogle VR Oculus Rift to świetna propozycja na każdy event: na imprezę firmową, na targi, na konferencję, na urodziny a nawet na piknik. Oculus Rift na wynajem to gogle VR najwyższej jakości. Porównać można je jedynie z HTC Vive, które również posiadamy w ofercie. Posiadają stacje śledzące i bezprzewodowe kontrolery, dzięki czemu wiernie odwzorowują każdy nasz ruch i przenoszą go do gry. Dzięki goglom VR w jednej chwili możemy przenieść się na inny kontynent a nawet w kosmos, zanurkować z rekinami, wznieść się w przestworza na lotni, spróbować swoich sił we wspinaczce wysokogórskiej, usiąść za kierownicą najdroższych aut świata i wiele wiele innych. Oculus oferuje ogromny wybór aplikacji, gwarantujemy, że każdy wybierze coś dla siebie.

Gogle VR wynajem w różnych konfiguracjach

Gogle VR Oculus do wynajęcia często łączymy z symulatorami z naszej oferty. Posiadamy między innymi:

Oculus Rift na wynajem oferuje szeroką gamę aplikacji, które zapewniają uczestnikom zabawę, dreszczyk emocji, nutkę adrenaliny czy możliwość spróbowania czegoś nowego. Gogle VR na event to doskonały pomysł, by uczynić imprezę jeszcze ciekawszą.

Gogle VR Oculus wynajem na event, gogle VR na wynajęcia na imprezę