Stanowiska VR do wynajęcia – HTC Vive, Oculus Rift

Gogle VR na wynajem na konferencje czy targi stają się coraz bardziej popularną pozycją w naszej ofercie. Ostatnio mieliśmy przyjemność gościć na konferencji w Gdańsku. Wirtualna rzeczywistość na wynajem idealnie wpisała się w obszar konferencji, na której skupiono się na najnowszych trendach i innowacjach. Gogle VR których używamy (HTC Vive, Oculus Rift) bez wątpienia doskonale dopełniły tematyki konferencji. Stanowiska VR do wynajęcia przyciągają uwagę, szczególnie na eventy gdzie trzeba się wyróżnić i przyciągnąć zainteresowanie uczestników. Gogle VR na wynajem na targi, na konferencje czy na imprezę firmową to skuteczny sposób na skupienie uwagi gości.

Stanowiska VR- wynajem na targi, konferencje, imprezę firmową

HTC Vive- wynajem na targi, konferencje, imprezę firmową

Gogle VR HTC VIVE do wynajęcia to najwyższa półka jeśli chodzi o gogle wirtualnej rzeczywistości. Wirtualna rzeczywistość wydaje się być bardzo realna, gdyż dzięki stacjom śledzącym odwzorowuje każdy nasz ruch. Dwa kontrolery sprawiają, że w goglach widzimy swoje ręce – możemy podnosić wirtualne przedmioty, strzelać, wspinać się… Ilość aplikacji jaką posiadamy do HTC Vive na wynajem jest ogromna. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego stanowisko VR do wynajęcia tak świetnie sprawdza się na targi. Możemy przygotować aplikację specjalnie dedykowaną dla Klienta!

Oculus Rift- wynajem na targi, konferencje, imprezę firmową

Gogle VR Oculus Rift do wynajęcia to główny rywal HTC Vive. Ciężko powiedzieć które są lepsze, w obu przypadkach mówimy o najwyższej jakości sprzętu do Wirtualnej Rzeczywistości. Tak jak HTC Vive posiadają stacje śledzące i bezprzewodowe kontrolery, odwzorowujące nasz każdy ruch. Także ilość aplikacji na Oculus Rift w niczym nie ustępuje konkurentowi od HTC. Stanowiska VR do wynajęcia zaopatrzone zarówno w gogle VR Oculus Rift, jak i HTC Vive to gwarancja najwyższej jakości . Dostarczają Klientowi tego, czego oczekuje: czysta rozrywka, adrenalina (szczególnie kiedy połączymy je z naszym symulatorem lotu VR lub symulatorem wyścigowym VR), zachwyt czy nutka współzawodnictwa.

Stanowiska VR- wynajem na targi, konferencje, imprezę firmową

Stanowiska VR- wynajem na targi, konferencje, imprezę firmową

Bez względu na to czy zdecydujemy się na gogle VR Oculus Rift czy HTC Vive stanowiska VR spełnią swoją funkcję. Konkurencja na targach jest ogromna, z naszego doświadczenia wiemy, że wiele osób nie miało jeszcze do czynienia z Wirtualną Rzeczywistością. Dlatego gogle VR na wynajem na tego typu eventy przynosi efekty- przyciąga uwagę i wzbudza ciekawość.