Flipper, automat arcade, piłkarzyki, konsola retro- atrakcje na imprezę mikołajkową

Za nami mikołajki a co za tym idzie, kilka imprez. Na jednej z nich gości bawiły retro atrakcje do wynajęcia: flipper, automat arcade, piłkarzyki i oczywiście oldschoolowa konsola na wynajem. Atrakcje retro to doskonały pomysł na każdą imprezę: na wigilię firmową, na targi, na szkolenie, na konferencję czy na imprezę świąteczną. Wynajmij atrakcje retro i ciesz się niesamowitą rozrywką rodem z lat 90 a jednak na miarę naszych czasów.

Retro konsole do wynajęcia na event

Retro atrakcje do wynajęcia

Konsole retro były pierwszą atrakcją tego typu w naszej ofercie. Mamy wiele różnych modeli i oczywiście kultowych gier z lat 80 i 90: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga czy Sega a na nich Super Mario Bros czy Tank 1990. Konsole retro na wynajem łączymy z oldschoolowymi telewizorami kineskopowymi z pasującej epoki. Wynajmij retro konsole i ciesz się powrotem do lat dzieciństwa czy młodości.

Flipper – wynajem na imprezę

Flipper do wynajęcia nazywany także pinballem to esencja lat 90, którą kiedyś można było spotkać w każdym salonie gier. Flippery to maszyny które natychmiast robią wrażenie, już samymi swoimi wymiarami, do tego prawdziwa feria migających światełek i charakterystyczne dźwięki. Odgłosu odbijania się kulki od różnorakich przeszkód nie sposób pomylić z niczym innym.

Automat do gier arcade do wynajęcia na event

Piłkarzyki, automat arcade, flipper, konsola retro – wynajem

Automaty do gier arcade na wynajem pojawiły się jako następcy flipperów. Automat arcade jest już jednak komputerem, w pamięci mamy szeroki wybór gier, które zachwycą gości takich jak:  PAC-MAN, Street Fighter, Metal Slug czy Tetris. Nasz  automat arcade pochodzi z lat 90, jednak ciągle dbamy, by na imprezę był niezawodny i zapewnił gościom wiele godzin doskonałej zabawy.

Piłkarzyki- stół na wynajem

Piłkarzyki do wynajęcia to chyba jedyna z naszych retro atrakcji, które właściwie ciężko tak określić. Tak dzieje się z uwagi na to, że piłkarzyki do wynajęcia właściwie nigdy nie przestały być popularne. Świetnie sprawdzą się na każdy event, ich niewątpliwym plusem jest zaangażowanie kilku graczy równocześnie. Piłkarzyki do wynajęcia na imprezę to zawsze dobre, trafione rozwiązanie i pomysł na event.