Bieżnia VR Virtuix Omni i symulator lotu VR na wynajem- prestiżowe atrakcje na imprezę

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić uczestnikom jak najwyższy poziom obsługi i rozrywki na imprezę. Nasza bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem oraz symulator lotni VR do wynajęcia to czarne konie naszej oferty. Zarówno symulator jak i platforma Omni do wynajęcia to gwarancja świetnej zabawy na każde wydarzenie: na imprezę firmową, na konferencję, na targi, na urodziny czy nawet na piknik lub inny event na świeżym powietrzu.

Bieżnia VR Virtuix Omni wynajem na event

Bieżnia VR Virtuix Omni wynajem, symulator lotu VR wynajem

Platforma (bieżnia) VR Virtuix Omni do wynajęcia to najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt do wirtualnej rzeczywistości. Aby w pełni wykorzystać jego potencjał, łączymy go z goglami VR zapewniającymi najlepszą jakość obrazu: Oculus Rift lub HTC Vive na wynajem. Virtuix Omni to bodźce z każdej strony: specjalne buty przenoszą do gry ruchy naszych stóp, poruszamy się po płaszczyźnie o konstrukcji misy, o niskim współczynniku tarcia. Do tego kontrolery odpowiadające za ruch rąk i oczywiście gogle VR. Tak zaopatrzeni możemy w pełni przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości. Niesamowicie realistyczne odczucia i konieczność angażowania w zabawę całego ciała sprawiają, że bieżnia Virtuix Omni na wynajem na imprezę to gwarancja sukcesu i najbardziej prestiżowa atrakcja na każde wydarzenie. Virtuix Omni do wynajęcia robi wrażenie już samymi rozmiarami i designem, nawet na hali pełnej ludzi nie pozostanie niezauważona.

Symulator Lotu VR wynajem na event

Symulator lotu VR to nasz najnowszy, autorski symulator do wynajęcia. Jest prestiżową, niepowtarzalną atrakcją na imprezę. Uczestnik jest umieszczany na specjalnie przygotowanej platformie, ok. metra nad ziemią. Zakładamy mu nasze gogle VR, HTC Vive lub Oculus Rift na wynajem, i zaczynamy lot! Gry są sterowane ruchami głowy a ciężar ciała jest przy tym przenoszony na daną stronę, co potęguje doznania i pozwala poczuć realny stan unoszenia się w przestworzach! Rozrywka, adrenalina i spełnienie marzeń, bo kto nie chciał nigdy wznieść się jak ptak? Symulator lotni VR wynajem to też możliwość przezwyciężenia strachu i skoku ze spadochronem lub wcielenia się w postać Iron Mana i lot między wieżowcami w wielkim mieście.

Symmulator lotu VR wynajem, bieżnia VR Virtuix Omni wynajem