Wirtualna Rzeczywistość na wynajem: gogle VR i bieżnia VR do wynajęcia

Ostatnio najbardziej pożądane z naszej oferty są atrakcje retro: konsole, flippery na wynajem, dart, automaty arcade do wynajęcia czy piłkarzyki i cymbergaj. Cieszymy się, że możemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów, jednak nie zapominamy od czego zaczął się VR Team i Wirtualna Rzeczywistość na wynajem. Naszym pierwszym sprzętem do Wirtualnej Rzeczywistości były telefonowe gogle VR Samsung Gear, które są w ofercie do dziś.

Gogle VR do wynajęcia na event

Gogle VR wynajem

Gogle VR na wynajem są bazą, na której opiera się wiele innych atrakcji na event do wynajęcia. Mamy różne rodzaje okularów VR: telefonowe lub komputerowe. Gogle VR do wynajęcia z których korzystamy najczęściej to Oculus Rift i HTC Vive, czyli najwyższa półka sprzętu do Wirtualnej Rzeczywistości. Dbamy o jakość, by móc zapewnić graczom najlepsze doznania i emocje. Gogle VR do wynajęcia przenoszą uczestników w zupełnie światy, w momencie mogą sprawić, że znajdziemy się w podwodnych głębinach lub na szczycie Mont Everestu, w innej galaktyce czy w kraterze wulkanu. Dzięki mnogości aplikacji i właściwie nieograniczonym możliwościom jakie dają gogle VR na wynajem, są idealnym pomysłem na każdy event. Możemy korzystać z gotowych aplikacji: podróżować, uprawiać sporty, oglądać wystawy, latać… można tak wymieniać bez końca. Ciekawą opcją np. na targi czy na konferencję jest możliwość wykorzystania własnych filmów 360 jako narzędzia marketingu 3.0. – w dzisiejszych czasach ludzie kupują doznania- gogle VR do wynajęcia będą do tego doskonałe.

Platforma VR Virtuix Omni do wynajęcia na event

Platforma VR Virtuix Omni na wynajem

Platforma VR na wynajem, lub bieżnia VR jak niektórzy wolą, to najbardziej zaawansowany sprzęt do Wirtualnej Rzeczywistości bazujący na okularach VR. Bieżnia VR do wynajęcia przenosi gracza do świata Wirtualnej Rzeczywistości w pełni, angażując całe ciało i wszystkie zmysły na raz. Gogle VR wyposażone w czujniki, rejestrujące ruch rąk, do tego specjalne sensory umieszczone na butach o jak najniższym współczynniku tarcia. Całość umieszczona w imponującej misie, otoczonej zabezpieczeniami. Platforma VR do wynajęcia robi niesamowite wrażenie, choćby swoimi gabarytami. Nikt nie przejdzie obojętnie obok bieżni VR na wynajem. To świetny pomysł na każdy event: platforma VR do wynajęcia sprawdzi się na piknik, na konferencję, na targi, na imprezę firmową.