Symulator snowboardu i nart – wynajem wirtualnego stoku… na prawdziwym!

Wielokrotnie chwaliliśmy się, że nie ma dla nas zleceń nie do wykonania. Tym razem poprzeczka została ustawiona naprawdę wysoko- nasz symulator nart, symulator snowboardu i gogle VR do wynajęcia bawiły uczestników… u stóp stoku Czyrna w Szczyrku! Entuzjaści białego szaleństwa mieli okazję porównać wrażenia z prawdziwych zjazdów z wirtualnymi. Przygotowaliśmy dla nich zjazdy na desce dzięki symulatorowi snowboardu, zjazdy na nartach przy użyciu symulatora narciarstwa a nawet skoki narciarskie przy użyciu gogli VR do wynajęcia (Oculus Rift).

Symulator snowboardu wynajem, symulator nart wynajem, gogle VR wynajem

Symulator nart i snowboardu do wynajęcia

Symulator nart i snowboardu do wynajęcia cieszy się w okresie zimowym ogromnym powodzeniem z naszej oferty. To doskonała okazja by spróbować swoich sił w nowym sporcie lub potrenować odrobinę przed wyjazdem na urlop. Nasz symulator snowboardu pozwala wcielić się w profesjonalnego sportowca dzięki specjalnej desce, która reaguje na każdy ruch. Jest jednocześnie kontrolerem w grze, pod wpływem przechylenia ciężaru postać w grze wykonuje takie same ruchy. Symulator do wynajęcia sprawdzi się na każdą imprezę firmową, na targi, na konferencję czy na urodziny, lub jak w tym przypadku jako przerywnik w prawdziwym zjeżdżaniu.

Symulator snowboardu wynajem, symulator nart wynajem, gogle VR wynajem

 

Gogle VR wynajem

Oprócz symulatora nart i snowboardu w Szczyrku były z nami także gogle VR do wynajęcia, Oculus Rift. To świetny sprzęt do Wirtualnej Rzeczywistości, zapewnia najwyższą jakoś obrazu a dzięki kontrolerom postać w grze odwzorowuje nasze ruchy. Ty razem postawiliśmy na typowo zimowe atrakcje: zjazdy na nartach, wspinaczkę na oblodzone szczyty gór, bitwę na śnieżki czy znane i lubiane skoki narciarskie. Gogle VR na wynajem sprawdzą się w każdych warunkach, tak samo z resztą symulator nart i symulator snowboardu do wynajęcia. Nie straszny im śnieg i mróz, nasz zespół podgrzeje atmosferę i mamy przepis na udany event outdoorowy!