Pomysł na event- Wirtualna Rzeczywistość na wynajem

Gogle VR, konsole, symulator rajdowy VR do wynajęcia- 13 stanowisk na jednej imprezie! Tak bawiliśmy się w ostatni piątek w hotelu Mariott w centrum Warszawy. Podjęliśmy się dużego wyzwania dla naszego Klienta: gogle VR do wynajęcia- 4 komplety Oculus Rift, 4 HTC Vive, 4 konsole PS4 i symulator rajdowy VR na wynajem! Takie atrakcje na event sprawiły, że każdy znalazł ulubioną rozrywkę dla siebie. Tworzymy rozwiązania szyte na miarę, nasza oferta zawsze jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań Klienta. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Gogle VR, konsole, symulator rajdowy VR wynajem na imprezę

Gogle VR do wynajęcia na imprezę- Oculus Rift i HTC Vive wynajem

Gogle VR wynajem na imprezę to hasło jakie słyszymy od Klientów najczęściej. Stawiamy wtedy na gogle VR HTC Vive i gogle VR Oculus Rift do wynajęcia. Te gogle VR są gwarancją najwyższej jakości, zarówno Oculus Rift jak i HTC Vive działają na tych samych zasadach. Są wyposażone w stacje śledzące ruch gracza i bezprzewodowe kontrolery, stanowiące nasze wirtualne ręce. Gogle VR do wynajęcia na imprezę firmową są najlepszym rozwiązaniem, osoby przyglądające się grającemu, widzą na ekranie telewizora to samo co on. Oculus Rift i HTC Vive do wynajęcia mają jeszcze jedną zaletę: ogromny wybór aplikacji i gier. Dzięki temu doskonale sprawdzą się na event tematyczny, na imprezę firmową, na wigilię, na spotkanie świąteczne, na targi, na konferencje czy na urodziny.

Konsole do wynajęcia na imprezę- PS4 wynajem

Wirtualna rzeczywistość na wynajem to nie jedyny obszar w jakim działamy. Konsole do wynajęcia również cieszą się dużym powodzeniem na imprezę. Ich największą zaletą jest możliwość grania w parach, dobrze znane PS4 czy Xbox zawsze sprawdza się na event w gronie znajomych czy współpracowników. Konsole na wynajem nie wymagają dużo miejsca, są łatwe w obsłudze, znane i lubiane przez graczy. Coraz częściej do łask wracają także konsole retro, oprócz oczywistych nowości jak Playstation 4, posiadamy w ofercie także bardziej oldschoolowe pozycje (Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga czy Sega do wynajęcia).

Symulator rajdowy VR do wynajęcia na imprezę- Playstation VR wynajem

Symulator samochodowy VR na wynajem zawsze przyciąga na event rzesze chętnych. Gracz może wcielić się w kierowcę rajdowego, gogle VR w połączeniu z profesjonalnym fotelem i kierownicą tworzą bardzo realistyczny efekt. Symulator rajdowy VR do wynajęcia to doskonała propozycja na imprezę, gdzie uczestnicy mają ochotę na odrobinę współzawodnictwa. Symulator rajdowy VR umożliwia zorganizowanie konkursu, uczestnicy mogą spróbować swoich sił na tej samej trasie i porównać swoje wyniki.

Gogle VR, konsole, symulator rajdowy VR wynajem na imprezę