Atrakcje na event piłkarski

Tegorocznym Mundialem w Katarze żyje każdy fan piłki nożnej.  Dwa dni temu nasza firma miała okazję towarzyszyć fanom tego sportu podczas imprezy zorganizowanej z okazji meczu Polska – Meksyk.

Konsola PlayStation 4 na wynajem

PlayStation wynajem

PlayStation wynajem

Konsola PlayStation do wynajęcia wraz z najnowszą grą FIFA 2023 sprawdziła się idealnie podczas tego eventu. Uczestnicy realizowali pomiędzy sobą na specjalnie przygotowanych stanowiskach meczowych. Każdy z graczy był reprezentantem losowo wybranego wcześniej kraju i rywalizował z innym graczem. Po rozegraniu wewnątrz grupowych meczy drużyny przechodziły do kolejnych etapów rozgrywek, i tak, aż do momentu dojścia do finału. Emocje jakie towarzyszyły graczom oraz tłumie dopingujących, śmiało możemy powiedzieć, że były równie wielkie jak podczas prawdziwych meczy piłkarskich.

Retro Arcade do wynajęcia

Arcade retro do wynajęcia

Arcade retro do wynajęcia

Automat arcade zdecydowanie przyciągnął do siebie najmłodszych gości eventu. Arcade do wynajęcia to retro atrakcja, która królowała w salonach gier w latach 80, 90 ubiegłego wieku. Podczas minionej imprezy goście mogli zagrać w takie gry football’owe jak  mi.in. Super Sidekick, The Ultimate 11 czy też Dream Soccer.

Automat arcade wynajem to nie tylko gry sportowe- znajdziecie na nich kultowego Pac-Man, Contra, Street Fighter i wiele innych, bardziej lub mniej znanych, retro gier.

Gogle VR na wynajem

Konsola PlayStation na event piłkarski

Konsola PlayStation na event piłkarski

Dla fanów wirtualnej rzeczywistości na wtorkowej imprezie nie mogło zabraknąć naszego topowego sprzętu- gogle VR do wynajęcia. Uczestnicy mieli możliwość wcielenia się w wirtualnego bramkarza i oraz strzelać piłki z główki. Ci goście, którzy chcieli chwilowo odpocząć od sportowej rywalizacji mogli przejechać się kolejną górską, rollercoasterem nad kanionem czy też odbyć wirtualną podróż wewnątrz ciała człowieka.

Piłkarzyki do wynajęcia

Wśród sportowych atrakcji na tym evencie nie mogło zabraknąć ponadczasowego stołu piłkarskiego.

O ile przy stanowiskach meczowych na PS4 mogły grać tylko 2 osoby, to stół do piłkarzyków zapraszał do gry jednocześnie aż 8 osób. Duch piłkarskiej rywalizacji ogarnął zatem dużo więcej graczy w jednym czasie. Przy tym stanowisku nasz team obsługowy wcielił się w rolę sędziego, a zgromadzeni przy nim pozostali goście gorąco kibicowali drużynom.

Piłkarzyki na wynajem to świetna atrakcja zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników imprezy. Atrakcja zbudza wielkie emocje a przy tym integruje ze sobą gości.