Lot saniami Mikołaja w goglach VR na imprezę

Sanie Mikołaja do wynajęcia na imprezę firmową to grudniowy HIT w naszej ofercie! Przekonaliśmy się o tym kolejny raz, kiedy nasz symulator lotu saniami Mikołaja VR zagościł na evencie jednej z warszawskich siłowni. Pełnowymiarowe, czerwone sanie Mikołaja same w sobie przyciągają uwagę. Kiedy dołożymy do tego gogle VR (Oculus Rift lub HTC Vive, w tym przypadku HTC Vive) na wynajem na imprezę, mamy gwarancję sukcesu i niezapomnianych wrażeń! Całości dopełniły elementy scenografii, siłownia zamieniła się śnieżny Biegun Północny.

Sanie Mikołaja VR wynajem na imprezę, Gogle VR HTC VIVE, Samsung Gear do wynajęcia

Symulator sań Mikołaja VR wynajem

Symulator sań Mikołaja VR to doskonały pomysł na imprezę świąteczną, wigilię firmową czy po prostu świętowanie zimy! Nasze gogle VR do wynajęcia są wspaniałą alternatywą dla wszystkich, tęskniących za białymi świętami. Lot saniami Mikołaja w goglach VR wprowadzi cudowną atmosferę na event, aplikacje na gogle VR HTC Vive na wynajem, specjalnie dopasowane do tego rodzaju imprezy spotęgują wrażenie. Symulator sań Mikołaja VR na wynajem cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego jako alternatywę wprowadziliśmy gogle VR Samsung Gear do wynajęcia. Samsung Gear to najlepsze rozwiązanie kiedy jest dużo chętnych. Nie wymagają miejsca i umilają czas oczekiwania na lot saniami Mikołaja VR lub inne gry:

  • rozdawanie prezentów prosto z sań – interaktywna gra na gogle VR
  • zimowy roller coaster – pozycja obowiązkowa na każdej imprezie VR

Sanie Mikołaja VR wynajem na imprezę, Gogle VR HTC VIVE, Samsung Gear do wynajęcia

Gogle HTC Vive wynajem

Sanie Mikołaja na wynajem łączymy z najwyższej jakości goglami VR HTC Vive do wynajęcia. Na 50 calowym ekranie telewizora można oglądać to, co widzi uczestnik w goglach. Dzięki stacjom śledzącym każdy ruch i bezprzewodowym kontrolerom, HTC Vive odwzorowuje w wirtualnym świecie to, co robimy w realnym. Gogle VR HTC Vive na wynajem to najwyższa półka, gwarantująca świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Gogle VR Samsung Gear wynajem

Gogle Samsung Gear na wynajem to najlepiej dopracowane gogle VR wykorzystujące smartphone’a. Błyskawicznie podążają za ruchem użytkownika przenosząc go w świat wirtualnej rzeczywistości. Zostało do nich wydanych mnóstwo gier i aplikacji. Są proste w obsłudze i świetnie sprawdzają się w miejscach z ograniczoną przestrzenią. Często używamy ich w przypadkach, kiedy liczba chętnych jest bardzo duża.

Sanie Mikołaja VR wynajem na imprezę, Gogle VR HTC VIVE, Samsung Gear do wynajęcia

Wirtualna Rzeczywistość wynajem

Nasz sprzęt do Wirtualnej Rzeczywistości spełni każde wymagania i oczekiwania. Symulator sań Mikołaja VR na wynajem, gogle VR HTC Vive do wynajęcia czy Samsung Gear, sprawdzą się na każdą imprezę. Święta coraz bliżej! My zamiast prezentów, obdarowujemy emocjami 🙂