Sezon na adrenalinę trwa! Symulatory rajdowe VR na wynajem gwarancją emocji

Kolejny raz mogliśmy się przekonać, że nasze symulatory rajdowe VR to świetny pomysł na imprezę firmową, jeżeli Klientowi zależy na adrenalinie i nutce współzawodnictwa. Tym razem prowadziliśmy konkurs- wyścig, który okazał się strzałem w dziesiątkę jako pomysł na event. Uczestnicy z pełnym zaangażowaniem ścigali się na tej samej trasie, liczył się czas i precyzja. Do dyspozycji były dwa symulatory VR. Swoich sił próbowali zarówno kierowcy “zaprawieni w bojach” jak i osoby nie posiadające nawet prawa jazdy 🙂 Sprzęt do wirtualnej rzeczywistości pozwala w bezpiecznych warunkach doświadczyć niecodziennych doznań. Brzmi jak doskonały pomysł na imprezę, prawda?

Symulator rajdowy VR na wynajem to doskonały pomysł na event

Symulator wyścigowy VR to pomysł na imprezę, który nigdy nie rozczarowuje

W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z konkurowaniem, czy to na gruncie zawodowym czy prywatnym. W odpowiedzi na tą potrzebę, mamy Symulator wyścigowy VR na wynajem. Impreza integracyjna z odrobiną współzawodnictwa? Żaden problem! Zorganizujemy konkurs w którym symulator samochodowy VR zapewni uczestnikom niezapomniane wrażenia i zabawę. Gry na symulator rajdowy VR są wykonane na bardzo wysokim poziomie i sprawiają, że granica między realnym światem a wirtualną rzeczywistością mocno się zaciera.

Symulator wyścigowy VR to doskonały pomysł na event

Znudziły Ci się dotychczasowe atrakcje na event? Wirtualna rzeczywistość na wynajem zaskoczy Twoich gości

Symulator samochodowy VR to pomysł na imprezę, który na długo zapada w pamięci. Mamy do dyspozycji sprzęt do wirtualnej rzeczywistości najwyższej jakości. Nowatorski pomysł na urodziny? Na konferencję? Na piknik? Symulator rajdowy VR wpisze się w konwencję każdego eventu. Szeroki wachlarz aplikacji, pozwala bawić się każdemu, świetnie sprawdzi się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Mamy w swojej ofercie gry na symulator rajdowy VR, które pozwolą ścigać się jak kierowca rajdowy, poczuć dawkę adrenaliny na off roadzie czy też doznać luksusu za kierownicą najdroższych aut świata. Podsumowując, symulator rajdowy VR do wynajęcia to gwarancja udanego eventu.

Symulator rajdowy VR to pomysł na piknik, na imprezę firmową, na urodziny, na konferencję