Konsole retro na wynajem i symulator samochodowy VR na event

W ostatni weekend nasz sprzęt uświetniał event w pięknym hotelu w Karpaczu. Konsole retro na wynajem przeniosły uczestników do przeszłości, fanów nowoczesnej technologii bawił symulator rajdowy VR do wynajęcia. Pomimo tego, że posiadamy w ofercie najnowocześniejszy sprzęt do wirtualnej rzeczywistości (HTC Vive do wynajęcia i Oculus Rift na wynajem), równie dużym zainteresowaniem cieszą się konsole retro i konsole oldschool do wynajęcia, takie jak kultowy Pegasus na wynajem.

Konsole retro wynajem, Konsole oldschool wynajem, Pegasus wynajem, Symulator samochodowy wynajem, Symulator rajdowy do wynajęcia

Konsole retro- powrót do przeszłości do wynajęcia

Konsole retro czy konsole oldschool na wynajem pojawiły się w naszej ofercie, bo dostawaliśmy od Państwa wiele zapytań w tym temacie. Pegasus wynajem? Żaden problem! By spełnić Państwa oczekiwania, zaopatrzyliśmy się w takie klasyki jak: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga czy Sega do wynajęcia. Wielu osobom konsole retro na wynajem przypominają czasy młodości czy nawet dzieciństwa. Dla młodszych uczestników stanowią nie lada gratkę, niespotykaną na co dzień. Pomimo różnic wiekowych graczy, każdy zna tak kultowe pozycje jak Super Mario Bros czy Tank 1990.

Konsole retro wynajem, Konsole oldschool wynajem, Pegasus wynajem, Symulator samochodowy wynajem, Symulator rajdowy do wynajęcia

Symulator rajdowy VR do wynajęcia na imprezę

Symulator rajdowy VR na wynajem pojawił się jako alternatywa gdyby konsole retro na wynajem takie jak Pegasus czy Nintendo Wii do wynajęcia nie spełniły oczekiwań fanów najnowszych technologii. Symulator rajdowy VR cieszy się dużym powodzeniem kiedy uczestnicy mają ochotę na rywalizacje. Organizujemy wyścigi, gdzie można spróbować swoich sił jako kierowca wyścigowy i przenieść się na prawdziwy tor. Takie emocje zapewnia tylko symulator rajdowy VR na wynajem na imprezę. Najczęściej używane w tej opcji są gogle VR Playstation, możemy jednak wykorzystać także gogle Oculus Rift czy HTC Vive do wynajęcia. Bez względu na to, które gogle VR Państwo wybiorą, symulator wyścigowy VR na wynajem zapewni jak najbardziej realną dawkę adrenaliny i emocji.