Symulator F1 rajdowy do wynajęcia na event

Aby zapewnić Wam jeszcze więcej emocji, atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń poszerzyliśmy naszą ofertę o wysokiej klasy symulator samochodowy VR na wynajem, do którego dołączona jest jedna z najlepszych kierownic VR na rynku wraz z 3 pedałami niezbędnymi do rzeczywistej jazdy.

Na skład symulatora VR składają się:

– stelaż urządzenia- bardzo stabilnie wykonana stalowa konstrukcja na której znajduje się elegancji fotel

– kierownica- ThrustMaster T500 RS wykonana jest z tworzywa sztucznego lekko chropowatego w dotyku. Dzięki niej bardzo realistycznie poczujesz jakiekolwiek szarpnięcia pojazdu a także przeciążenia jakie występują w jeździe

– 3 pedały- gazu, hamulca oraz sprzęgło. Wykonane ze stali z podkładkami na stopy z aluminiowej ryflowanej błahy

gogle VR na event– aby w zupełności przenieść się w świat wyścigów niezbędne jest połączenie symulatora z goglami VR, które przeniosą Cię wprost na trasy rajdowe.

Atrakcje na imprezę firmową - symulator samochodowy wynajem

Atrakcje na imprezę firmową – symulator samochodowy wynajem

Symulator rajdowy do wynajęcia

Organizujesz imprezę i chcesz zapewnić jej uczestnikom jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń? Zadbaliśmy o to, i w naszej ofercie znajdziecie symulator rajdowy VR do wynajęcia. Gogle VR na imprezie firmowej jeszcze bardziej podkręcają rajdowy klimat. Poczujesz się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Wirtualne okulary jakimi do wynajęcia to HTC Vive, Oculus Rift, PlayStatnion VR oraz powszechnie znany Samsung Gear.

Okulary wirtualne + symulator F1 na event firmowy błyskawicznie przeniosą Cię w świat wyścigów samochodowych. Gwarantujemy podwyższony poziom adrenaliny oraz oczywiście wspaniałą zabawę! Takie połączenie to idealna atrakcja na urodziny, imprezę firmową lub jakikolwiek inny event. Twoi goście na pewno będą ustawiać się w kolejce do wspólnej zabawy i przeżywania emocji.

 

SYMULATOR RAJDOWY na wynajem dostępny w opcjach:

  • Symulator Rajdowy VR – z rozszerzeniem do wirtualnej rzeczywistości
  • Symulator rajdowy – obraz wyścigów wyświetlany jest na telewizorze lub trzech telewizorach
  • Symulator rajdowy na hydrauliczny podnośnikach – odwzorowuje przeciążenia