Gogle VR na wynajem- najlepszy pomysł na wigilię firmową

Gogle VR do wynajęcia to świetny pomysł na niezapomnianą imprezę, w grudniu oczywiście szczególnie na wigilię firmową! Oculus Rift do wynajęcia i HTC Vive na wynajem to czarne konie w naszej ofercie. Te gogle VR na wynajem zapewniają najwyższy poziom, jaki może mieć Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia. Zarówno Oculus Rift, jak i HTC Vive na wynajem to sprzęt VR przystosowany do kompleksowej obsługi eventów. Gogle VR wynajem, przenoszą nas w świat wielowymiarowej rozrywki, dzięki czemu są sprawdzone jako pomysł na każdą imprezę, na targi ale i nieformalne spotkanie w świątecznej atmosferze, takie jak wigilia firmowa.

Lot saniami Mikołaja w goglach VR do wynajęcia na wigilię firmową

Symulator lotu sańmi Mikołaja VR

Sanie Mikołaja na wynajem to nowość w naszej ofercie, przygotowana specjalnie na święta. Symulator lotu VR sanie Mikołaja do wynajęcia to najlepszy sposób na poczucie klimatu świąt. Łączymy sanie Mikołaja na wynajem i gogle VR na wynajem: HTC Vive do wynajęcia lub Oculus Rift do wynajęcia.  Przygotowaliśmy dla Państwa PRAWDZIWE, drewniane sanie, wyściełane białym futerkiem, które z pewnością wprowadzą na imprezę klimat świątecznej radości. Wigilia firmowa plus sanie Mikołaja i gogle VR to gwarancja świetnej zabawy i możliwość spełnienia marzeń z dzieciństwa!

Wigilia firmowa? Sanie Mikołaja do wynajęcia z Goglami VR, świąteczny pomysł na imprezę

Gogle VR wynajem na wigilię firmową

Gogle VR na wynajem i sanie Mikołaja z naszej oferty to oczywiście nie wszystko co przygotowaliśmy na imprezę świąteczną. Specjalnie dobrane gry i aplikacje w klimacie świąt sprawią, że Państwa wigilia firmowa z Goglami VR będzie niezapomnianym przeżyciem. Nawet jeżeli za oknem nie będzie śniegu, zakładając nasze gogle VR na wynajem Oculus Rift czy HTC Vive, przeniosą się Państwo do krainy białego szaleństwa. Mamy na gogle VR do wynajęcia między innymi:

  • lot sańmi z Mikołajem (poznajemy fabrykę prezentów, później zaczynamy podróż dookoła świata rozwożąc zabawki)
  • rozdawanie prezentów prosto z sań – interaktywna gra na gogle VR
  • zimowy roller coaster – pozycja obowiązkowa na każdej imprezie VR