Konsola Xbox wynajem

Miniona realizacja w Poznaniu była związana z wyścigami konnymi. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy specjalną grę jeździecką na konsole Xbox do wynajęcia z dodatkowym czujnikiem Kinect. Uczestnicy za pomocą ruchów własnego ciała mogli wcielić się w dżokeja i wziąć udział w turnieju.

Konsole Xbox z grami ruchowymi na wynajem

Konsola Xbox wynajem na imprezę

Konsola Xbox wynajem na imprezę

Konsola Xbox Kinect wynajem to stanowisko, gdzie gracz steruje postacią na ekranie poruszając własnym ciałem w rzeczywistości. Xbox Kinect do wynajęcia sczytuje ruchy człowieka i przenosi je prosto do świata gry. W tym przypadku skupiliśmy się na motywie jazdy konnej, więc goście mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności jeździeckie. Konsola Xbox wynajem to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Intuicyjna obsługa w połączeniu z instrukcjami od naszego wykwalifikowanego animatora sprawia, że zabawa przebiega bezproblemowo.

Konsola PlayStation wynajem

Just dance konsole na wynajem

Just dance konsole na wynajem

W naszej ofercie posiadamy także konsole PlayStation do wynajęcia. Dostępne są tutaj klasyczne gry na kontroler (FIFA, Mortal Kombat, Tekken, Gran Turismo), jak i ruchowe aplikacje, takie jak Just Dance – symulator tańca! Wynajem konsol na event to idealne rozwiązanie na imprezy integracyjne, firmowe, targi, konferencje, pikniki i festyny. Konsole do wynajęcia dowieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Białystok, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź, Lublin, Gdańsk, Sopot. Zadzwoń do nas (508 335 229) lub napisz (info@vrteam.pl), aby otrzymać indywidualną propozycję i wycenę atrakcji “Konsole wynajem na event”.

Konsole retro do wynajęcia

Konsole retro z telewizorami kineskopowymi wynajem na imprezę

Konsole retro z telewizorami kineskopowymi wynajem na imprezę

Konsole ze starymi grami na wynajem to kolejna odsłona tych popularnych urządzeń w naszej ofercie. Konsola Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64, PlayStation 1 – wybór jest ogromny. Stanowiska wyposażone są w działające telewizory kineskopowe, które oprócz swojej funkcji zapewniają także element scenografii i zabierają gości na prawdziwą podróż w przeszłość. Konsole retro wynajem to szansa dla dzieci przekonać się, w co kiedyś grali rodzice, a dorośli mają okazję wrócić do ukochanych tytułów z dzieciństwa.