Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia i gogle VR Samsung Gear wynajem na imprezę

Pałac Folwark Łochów to już stałe miejsce, gdzie atrakcje do wynajęcia z naszej oferty umilają czas na imprezach firmowych. Tym razem nasza atrakcja premium- bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem i gogle VR Samsung Gear dostarczały zabawy i rozrywki uczestnikom. Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia na imprezę firmową to doskonały pomysł na event, na którym zależy nam na ogromnej dawce emocji. Nikt nie przejdzie obojętnie obok Virtuix Omni- to platforma VR, która już swoim spektakularnym wyglądem przyciąga uwagę. Do tego najlepsze gogle VR do wynajęcia i możemy zaczynać niezapomnianą imprezę!

Platforma VR, bieżnia VR, Virtuix Omni wynajem- wiele nazw, jedna najwyższa jakość

Bieżnia VR i gogle VR do wynajęcia

Platforma VR do wynajęcia to nasza atrakcja z półki premium. Łączy ze sobą wszystko co najlepsze w Wirtualnej Rzeczywistości. Podstawą jest wielokierunkowa bieżnia o kształcie misy, skonstruowana tak, by współczynnik tarcia był jak najniższy. Obudowana jest specjalnym rusztowaniem, utrzymującym gracza w polu gry. Nieodzownym elementem, jaki ma platforma VR Virtuix Omni do wynajęcia są specjalne buty, także niwelujące tarcie i wyposażone w czujniki przenoszące ruchy nóg do gry. Do tego wszystkiego dochodzą oczywiście gogle VR- używamy tylko najwyższej jakości okularów do Wirtualnej Rzeczywistości. Gogle VR Oculus Rift do wynajęcia lub gogle VR HTC Vive na wynajem to legendy w świecie Wirtualnej Rzeczywistości. Zapewniają najlepszą jakość obrazu i przeniesienie do gry ruchów rąk, dzięki kontrolerom odczytywanym przez specjalne czujniki. Nasz przepis na udany event= platforma VR + gogle VR + profesjonalna obsługa VRTeam 🙂

Gogle VR wynajem na event- Samsung Gear do wynajęcia

Bieżnia VR i gogle VR do wynajęcia

Platforma VR do wynajęcia nie była jedyną atrakcją na tym wydarzeniu. Nasze gogle VR Samsung Gear na wynajem doskonale spełniają funkcję rozgrzewki, lub szybkiej rozrywki w oczekiwaniu na główną atrakcję. Są łatwe w obsłudze i wcale nie zajmują miejsca, co jest ważne na dużych imprezach, gdzie jest wiele atrakcji. Gogle VR Samsung Gear do wynajęcia świetnie sprawdzą się także na targi, na urodziny, na konferencję czy na szkolenie. Coraz częściej są używane jako narzędzie marketingowe, tworzymy dla Klientów aplikacje o nowych produktach lub filmy 360 np. pokazujące nowe lokalizacje firmy czy wizualizacje jakichś projektów. Wirtualna Rzeczywistość na wynajem przestaje służyć tylko rozrywce.