Symulator rajdowy 4DOF do wynajęcia na imprezę firmową

Symulator rajdowy 4DOF na wynajem z naszej oferty, umila dziś czas w jednym z  salonów Mercedes-Benz. Ta marka mówi sama za siebie- tak jak nasz symulator wyścigowy do wynajęcia symbolizuje prestiż i najwyższą jakość. Symulator rajdowy 4DOF na wynajem to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi, już same wymiary sprzętu są imponujące. Symulator wyścigowy na podnośnikach charakteryzuje się niesamowitą realnością odczuć, dlatego świetnie sprawdza się na imprezę firmową, gdzie uczestnicy mogą się pobawić i oderwać od codzienności.

Symulator wyścigowy – wynajem adrenaliny

Symulator rajdowy 4DOF wynajem

Symulator wyścigowy jak można nazywać symulator rajdowy 4DOF, to symulator jazdy na hydraulicznych podnośnikach. Kubełkowy fotel (taki jak w prawdziwych autach rajdowych) jest umieszczony na wysokości ok. 1 metra nad ziemią. Kierowca ma do dyspozycji także pedał sprzęgła, hamulca i gazu, drążek zmiany biegów oraz hamulec ręczny. W zależności od trybu gry możemy jeździć automatem lub klasycznym manualem, nawet drift jest możliwy! Symulator rajdowy do wynajęcia jest także wyposażony w 50 calowy zakrzywiony ekran, na którym widoczna jest trasa. Całość sprawia, że symulator wyścigowy na wynajem robi spektakularne wrażenie- nikt nie przejdzie obojętnie obok takiej maszyny.

Symulator rajdowy do wynajęcia na event

Symulator rajdowy 4DOF wynajem

Symulator rajdowy na wynajem to jedna z naszych atrakcji spoza wachlarza Wirtualnej Rzeczywistości. Dzięki swojej konstrukcji oddaje w pełni wszelkie doznania, jakich doświadczamy w wyścigowym aucie na torze. Symulator wyścigowy 4DEF to niesamowita okazja żeby poczuć się jak profesjonalny kierowca rajdowy i na własnej skórze przekonać się jak działają wyboje, gwałtowne hamowanie a przede wszystkim prędkość i czułość kierownicy rajdowej. Polecamy symulator rajdowy do wynajęcia na imprezę firmową, na piknik, na targi- wszędzie, gdzie chcemy zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia. Alternatywą lub uzupełnieniem może być nasz symulator rajdowy VR na wynajem- uczestnicy mogą sprawdzić, która technologia jest im bliższa. Czy wybierzemy symulator rajdowy 4DEF na wynajem czy symulator wyścigowy VR, kierowcy na pewno będą zadowoleni!