Gogle VR na imprezę firmową? Dobra zabawa gwarantowana!

Czasy kiedy impreza firmowa polegała na wspólnym wyjściu na kręgle czy gokarty, odchodzą do lamusa. Pomysł na event musi zaskakiwać i przypaść do gustu wszystkim uczestnikom. “Każdemu nie dogodzisz”? Wręcz przeciwnie, gogle do wirtualnej rzeczywistości to potrafią! Dzięki mnogości aplikacji, możemy znaleźć atrakcje na impreze szyte na miarę. Nie inaczej było ostatnio, grupa 30 osób przez 4 godziny bawiła się dzięki HTC Vive i Oculus Rift z naszej oferty na wynajem.

Gogle VR na wynajem, pomysł na imprezę, na piknik, na urodziny czy na konferencję

Gry na gogle VR spełniają marzenia uczestników i zapewniają niezapomniane przeżycia

Rynek wirtualnej rzeczywistości rozwija się bardzo szybko i dynamicznie. Producenci gier dbają, by ich aplikacje były jak najwyższej jakości. Dokładają wszelkich starań, by zapewnić użytkownikom wrażenia, które na długo pozostaną w ich pamięci. Dzięki temu, sprzęt do wirtualnej rzeczywistości okazuje się strzałem w dziesiątkę na event: na konferencję, na imprezę firmową a także na urodziny czy na piknik.

HTC Vive i Oculus Rift na wynajem- jakość dla wymagających, rozrywka dla każdego

Okulary VR na wynajem to super pomysł na event

Ogromny wybór gier na gogle VR do wynajęcia

Gogle Oculus Rift i HTC Vive to najpopularniejszy sprzęt do wirtualnej rzeczywistości w naszej ofercie do wynajęcia. Oba modele gwarantują najwyższą jakość wykonania, są wyposażone w kontrolery śledzące ruch, dzięki czemu odwzorowują go tak dokładnie, że granica między światem realnym a wirtualnym mocno się zaciera. Kolejnym plusem jest ilość gier jakie oferują. Decydując się na wynajem gogli VR, można spróbować właściwie wszystkiego. Dla fanów adrenaliny mamy skoki na bungee, słynną już wśród Naszych Klientów huśtawkę czy spacer… po desce – na 26 piętrze wieżowca. Marzenia o podróżach? W kilka minut możemy przenieść się do innego kraju a nawet galaktyki dzięki filmom 360. Strzelanki dla wytrawnych graczy sprawią, że nie będziecie chcieli już grać na niczym innym. Oczywiście jeśli Gogle VR są pomysłem na urodziny czy na piknik dla dzieci, także dla najmłodszych mamy multum opcji dopasowanych do wieku i potrzeb. Podsumowując, gogle VR na wynajem to najlepszy pomysł, kiedy chcemy zapewnić niezwykłe wrażenia i świetną zabawę.

Gogle HTC Vive i Oculus Rift do wynajęcia, pomysł na imprezę firmową, rozrywka na wynajem