Flippery i symulator rajdowy VR wynajem na imprezę

Pałac i Folwark Łochów kolejny raz był miejscem, gdzie Wirtualna Rzeczywistość na wynajem umilała uczestnikom firmową imprezę. Tym razem Klient postawił na połączenie najnowszej technologii- symulator rajdowy VR do wynajęcia – z analogową rozrywką w stylu oldschool- flippery do wynajęcia. Taka mieszanka spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego uczestnika eventu. Wirtualna rzeczywistość na wynajem i podróż w czasie do lat 90!

Flippery – wynajem przeszłości najgorętszym trendem na imprezę

Flippery i symulator rajdowy VR wynajem

Flippery do wynajęcia wpisują się w najgorętszy trend tego sezonu- retro konsole, automaty arcade, cymbergaje i flippery na wynajem szturmem podbijają firmowe imprezy. W swojej ofercie mamy je wszystkie! Powrót do lat 90 i oldschool wszelkiego rodzaju to prawdziwy hit. Flippery robią spektakularne wrażenie, świetnie wyglądają- migające światła i dźwięki zachęcają do spróbowania swoich sił. Gracz musi wykazać się zręcznością i refleksem- pinball jak niektórzy nazywają flippery to emocjonująca walka z niepozorną srebrną kulką. Cała gama spontanicznych odczuć, krzyki i doping obserwujących- to wszystko zapewniają flippery do wynajęcia na imprezę. Sprawdzą się zarówno na tematyczny event jak i po prostu imprezę firmową bez motywu przewodniego. Flippery do wynajęcia zabierają graczy w podróż do przeszłości.

Flippery i symulator rajdowy VR wynajem

Symulator rajdowy VR do wynajęcia- adrenalina na imprezę

Symulator rajdowy VR do wynajęcia na imprezę to propozycja dla fanów prędkości i adrenaliny. Nasz symulator wyścigowy VR daje możliwość poprowadzenia najszybszych aut świata na profesjonalnych torach. Nasz symulator rajdowy VR oddaje emocje i klimat prawdziwych wyścigów- gracz a raczej kierowca, dzięki goglom VR odczuwa przechylenia auta, zakręty, przyspieszanie i gwałtowne hamowania. Symulator wyścigowy VR to doskonały pomysł na imprezę firmową- możemy zorganizować konkurs, w którym uczestnicy mogą konkurować o tytuł najlepszego kierowcy eventu! Symulator rajdowy VR do wynajęcia zadba o odpowiedni poziom adrenaliny graczy, to świetny sprzęt do Wirtualnej Rzeczywistości, dzięki któremu wynajmowanie toru staje się zbędne 😉

Flippery i symulator rajdowy VR wynajem