Atrakcje na piknik do wynajęcia

Piękna pogoda, wakacje i imprezy plenerowe- sezon pikników w rozkwicie. Co zrobić, żeby ten organizowany przez Ciebie wyróżnił się na tle innych? Oczywiście postawić na atrakcje do wynajęcia na pinik od VR Team! Pierwszą część atrakcji opisywaliśmy tutaj, dziś czas na część drugą: bieżnia VR Virtuix Omni, symulator rajdowy VR, konsole do gry i automaty arcade na wynajem. Bez względu na to które atrakcje na wynajem wybierzecie na piknik, gwarantujemy profesjonalną obsługę i moc świetnej zabawy!

Bieżnia VR do wynajęcia na piknik i symulator rajdowy VR na wynajem

Symulator VR wynajem na piknik

Bieżnia VR Virtuix Omni i symulator rajdowy VR do wynajęcia to atrakcje na piknik z kategorii “Wirtualna Rzeczywistość na wynajem”. Przy obu atrakcjach używamy najwyższej jakości gogli VR – HTC Vive lub Oculus Rift, by zapewnić uczestnikom eventu jak najlepsze doznania. Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia nazywana także platformą VR, to sprzęt który robi ogromne wrażenie samym wyglądem. Na pewno przyciągnie rzesze zainteresowanych i zapewni moc zabawy na piknik. Symulator rajdowy VR na wynajem może z nią konkurować, symulator wyścigowy VR do wynajęcia na piknik to gratka dla miłośników adrenaliny i prędkości. Każdy znajdzie dla siebie coś, co sprawi, że piknik będzie niezapomniany.

Konsole do gry – wynajem na piknik

Konsole do gry wynajem na event

Dla tradycjonalistów mamy konsole na wynajem na piknik. Konsole do wynajęcia to świetny pomysł na event, kiedy chcemy zorganizować konkurs. Ostatnio prowadziliśmy wielki turniej FIFA na osiem stanowisk jednocześnie! Nasze konsole do gry do wynajęcia to znana i lubiana przez wszystkich atrakcja na imprezę, także plenerową. Jeżeli chcecie jednak zaskoczyć uczestników polecamy konsole retro do wynajęcia na piknik. W połączeniu z oldschoolowymi telewizorami kineskopowymi tworzą świetny klimat. Jeśli jednak ktoś woli zostać w XXI wieku, konsole do gry PlayStation i Xbox będą najlepszym rozwiązaniem. Nasze konsole na wynajem są wyposażone w technologie Kinect i MOVE, dzięki czemu zapewniają jeszcze więcej frajdy i zabawy- możemy uprawiać różne sporty, tańczyć, jeździć na deskorolce… Dzięki szerokiej gamie gier, znajdziemy coś idealnie dopasowanego na każdy event. Konsole do gry na piknik do wynajęcia to strzał w 10!

Automaty arcade do wynajęcia na piknik

Automaty arcade wynajem na piknik

Automaty do gry arcade do wynajęcia na piknik to kolejna atrakcja z gatunku retro. Zauważyliśmy, że oldschoolowe atrakcje na event cieszą się ogromnym powodzeniem i sprawdzają się wszędzie: na imprezę firmową, na konferencję, na urodziny, na targi czy właśnie na piknik na wynajem. Automaty arcade do wynajęcia na piknik są świetnym  pomysłem, bo przyciągają wzrok już z daleka. Wielu osobom przypominają lata młodości czy nawet dzieciństwa a dla młodzieży automaty arcade na wynajem są całkowitą nowością!