Atrakcje na event – motyw piłki nożnej

Kibice piłki nożnej z niecierpliwością czekają na wznowienie wszystkich rozgrywek piłkarskich, które przez pandemię COVID-19 zostały wstrzymane. Na szczęście organizacja wydarzeń staje się już możliwa – jest też możliwość przeniesienia sportowych emocji do świata imprez!

Wypożyczalnia atrakcji – gogle VR wynajem

Gogle wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia posiadają ogromny content gotowych aplikacji, w tym także gier sportowych. Chcesz przenieść uczestników wydarzenia na piłkarską murawę? Żaden problem – dzięki goglom VR możemy zostać przez chwilę bramkarzem bądź napastnikiem, ćwiczyć celne strzały z główki do bramki. Gogle VR na wynajem gwarantują niezapomniane wrażenia. Dzięki wysokiej jakości obrazu i przestrzennemu dźwiękowi, osoba w goglach błyskawicznie przenosi się do wirtualnej rozgrywki, która zachwyca i sprawia, że wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem.

Atrakcje na wynajem – konsole do wynajęcia

Konsole PlayStation na wynajem - turniej FIFA

Konsole PlayStation na wynajem – turniej FIFA

Każdy z nas doskonale zna konsole na wynajem Xbox oraz PlayStation. Są intuicyjne w obsłudze,  dają ogromną ilość frajdy i zabawy uczestnikom. A co lepiej zapewni piłkarskie emocje, niż turniej z kultową grą FIFA? Nasza przeszkolona obsługa przeprowadzi profesjonalny turniej, łącznie z przygotowaniem drabinek eliminacyjnych, czuwaniem nad stanem technicznym urządzeń, tłumaczeniem zasad grania i dbaniem o bezproblemowy przebieg turnieju. Zajmujemy się wszystkim kompleksowo, od A do Z 😉

 

Atrakcje w piłkarskim stylu – piłkarzyki, bramka celnościowa

Atrakcje na piłkarski event - bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Atrakcje na piłkarski event – bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Stół do piłkarzyków do wynajęcia to atrakcja znana i uwielbiana na całym świecie. Zdobyły serca graczy swoją prostotą i możliwością rozgrywania turniejów. Podczas eventu można przeprowadzić konkurs drużynowy i wyłonić mistrzów gry. Dodaje to całej zabawie odrobiny rywalizacji, która dodatkowo zachęca do skorzystania z atrakcji.

Naszym nowatorskim rozwiązaniem na eventy w klimacie piłkarskim jest stworzona z myślą o takich wydarzeniach bramka celnościowa do wynajęcia. To stanowisko gwarantuje ogromne emocje, kiedy uczestnicy dopingowani przez znajomych mogą spróbować swoich sił w strzelaniu do bramki. Bramka celnościowa na wynajem jest idealnym pomysłem na piłkarski event.