Wynajem: flippery, konsole retro, automaty arcade

Nie samą Wirtualną Rzeczywistością człowiek żyje- flippery, konsole retro i automaty arcade do alternatywa dla tradycjonalistów i tęskniących za rozrywką rodem z lat 90. Jeśli gogle VR do wynajęcia to nie Twoja bajka, sprawdź oldschoolowe atrakcje na wynajem z naszej oferty: flippery, retro konsole lub automaty do gier arcade do wynajęcia.

Flippery – wynajem na imprezę

Flippery – wynajem na imprezę

Flippery, znane też jako pinball, to ikona lat 80 i 90. Flipper do wynajęcia to kusząco wyglądająca maszyna, która potrafi wciągnąć nawet na długie godziny. Migające światła, dźwięki podkręcające atmosferę i szaleńczo gnająca kulka, nad którą gracz musi zapanować.

Flippery – wynajem na imprezę

Flippery – wynajem na imprezę

Konsole retro to paradoksalnie najświeższy hit w branży rozrywkowej. Retro konsole do wynajęcia cieszą się ogromną popularnością, szczególnie na imprezy firmowe. Mamy szeroki wybór konsol retro: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga, Sega… Same kultowe konsole oldschool do wynajęcia. Wyobraźcie sobie, że bierzecie do rąk oryginalne pady z lat 90 i możecie znów zagrać w Pegasus czy Super Mario, na dodatek patrząc na klasyczny ekran telewizora kineskopowego. Konsole retro na wynajem to pomysł na firmową imprezę tematyczną, na targi, na urodziny. Retro konsole sprawdzą się na wynajem na każdy event.

 

Automaty arcade – wynajem na imprezę

Automaty arcade – wynajem na imprezę

Automaty arcade do wynajęcia to kolejna z oldschoolowych atrakcji na event z naszej oferty. Event retro nie może się bez nich obyć! PAC-MAN to tylko jedna z niewielu gier na automaty arcade na wynajem jaka może uilać czas na imprezie, na targi a nawet na konferencję czy na piknik. Automaty Arcade do wynajęcia przeniosą graczy do przeszłości i przywołają wspomnienia z młodości czy lat dziecięcych.