Wielki turniej FIFA – konsole do wynajęcia

Konsole do wynajęcia to świetny pomysł na event, szczególnie w połączeniu z konkursem. Tak też zorganizowaliśmy to na ostatniej imprezie, na której odbył się wielki turniej w piłkę nożną (FIFA), na osiem stanowisk! Taka rozrywka miała miejsce w siedzibie telewizji polskiej.  Uczestnicy mogli grać na konsolach lub ćwiczyć celność strzałów na specjalnie przygotowanej bramce. Wielkie emocje, adrenalina i oczywiście rywalizacja. Konkurs rozgrywany był  na zasadach Champions League. Po zaciętych bojach wyłoniliśmy zwycięzców i rozdaliśmy nagrody.

Konsole na wynajem- konkurs

Konsole na wynajem- wielki konkurs FIFA

Nasz konkurs piłki nożnej przyciągnął całe rzesze fanów kultowej gry na konsolę FIFA. Od lat zajmuje szczytowe miejsca na liście bestsellerów gamingowego świata. W ofercie mamy zarówno konsole do wynajęcia PlayStation jak i Xbox, by zadowolić fanów obu konkurujących sprzętów. Bez względu na to w którym “obozie” jesteście, emocje i świetna zabawa są gwarantowane! Konsole na wynajem cieszą się dzięki temu dużym powodzeniem na każdy event: na piknik, na imprezę firmową, na urodziny, na targi czy na konferencję.

Konsole do wynajęcia- gwarancja doskonałej zabawy

Konsole na wynajem- wielki konkurs FIFA

Konsole do wynajęcia to nie tylko piłka nożna, mamy ogromny wybór gier, które zadowolą każdego. Możemy dopasować nasze konsole na wynajem do branży klienta lub motywu przewodniego imprezy. Bez względu na decyzję gwarantujemy świetną zabawę i mile spędzony czas. Wszystkie nasze konsole do wynajęcia są wyposażone w funkcje przenoszące ruchy uczestnika do gry, MOVE lub Kinect. To daje jeszcze większe możliwości i więcej emocji. Możemy tańczyć, grać w piłkę, uprawiać różne sporty, latać, jeździć autem… możliwości konsoli na wynajem są wielkie. Na życzenie organizujemy i prowadzimy konkursy- nutka współzawodnictwa tylko wzmaga radość i zadowolenie z imprezy na której są konsole na wynajem.