Wynajem atrakcji eventowych

Ostatnio z naszymi atrakcjami zajechaliśmy do Łodzi na firmowy bankiet. Goście mieli okazję doświadczyć wirtualnej rzeczywistości dzięki goglom VR na wynajem oraz sprawdzić swoje siły jako profesjonalni muzycy w grze RockBand!

Wirtualna rzeczywistość wynajem

Gogle VR do wynajęcia na event

Gogle VR do wynajęcia na event

Gogle VR do wynajęcia zachwyciły Uczestników wydarzenia. Wirtualna rzeczywistość na event to ogromny wybór aplikacji – każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie. Dla fanów mocnych wrażeń mieliśmy przygotowane stanowisko do chodzenia po desce zawieszonej nad wirtualnym miastem. Dodatkowa prawdziwa deska dodała realizmu całej przygodzie, a goście odnosili bardzo autentyczne wrażenia. Gogle Oculus Rift wynajem to także symulator kolejki górskiej, skok na bungee, gry zręcznościowe, strzelankowe. Zwolenników spokojniejszych przeżyć gogle VR na wynajem zabrały w podróże dookoła świata, pływanie w oceanie czy aplikacje muzyczne.

Konsola Xbox RockBand wynajem

Konsola Xbox Rock Band wynajem

Konsola Xbox Rock Band wynajem

Konsola Xbox wynajem to nie tylko popularne gry na kontroler czy kamerę Kinect. To także możliwość stworzenia własnego zespołu muzycznego w grze RockBand! Xbox na wynajem na event z dodatkową gitarą i perkusją to idealna okazja, żeby spełnić koncertowe aspiracje Uczestników. Nasz profesjonalny animator czuwał nad stanowiskiem konsole Xbox wynajem, zapewniając bezproblemową zabawę. Konsole do wynajęcia to strzał w dziesiątkę na imprezy integracyjne, firmowe, targi, konferencje, pikniki, festyny.

Wynajem atrakcji na imprezę

Atrakcje zręcznościowe do wynajęcia

Atrakcje zręcznościowe do wynajęcia

Szukasz ciekawych atrakcji eventowych? U nas znajdziesz same najciekawsze propozycje! Oprócz gogli VR i konsol do wynajęcia, posiadamy także symulatory rajdowe, lotu, rollercoastera, snowboardu, jazdy na nartach, atrakcje retro, atrakcje zręcznościowe, m.in:

  • cymbergaj
  • piłkarzyki stołowe
  • siłomierz Boxer
  • siłomierz kopacz
  • refleksomierz
  • rzutki, dart

i wiele innych. Wystarczy, że napiszesz wiadomość (info@vrteam.pl) lub zadzwonisz (tel: 508 335 229), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję “Wynajem atrakcji eventowych” dopasowaną specjalnie do Twojego wydarzenia! Atrakcje do wynajęcia dowieziemy w każde miejsce: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Poznań, Katowice, Białystok, Toruń.