Zimowe atrakcje na event- biała, wirtualna rzeczywistość na wynajem

Za oknami coraz chłodniej, zima zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, warto zapoznać się z naszą sezonową ofertą– zimowa wirtualna rzeczywistość na wynajem! Aby dopasować się do aury, przygotowaliśmy specjalne aplikacje VR na gogle HTC Vive, Oculus Rift oraz bieżnie Virtuix Omni czy konsole do wynajęcia.

Zimowy Roller Coaster do wynajęcia na imprezę firmową

Zimowa aura bez marznięcia? Symulator snowboardu lub narciarstwa do wynajęcia na event!

Doskonałe rozwiązanie, kiedy ktoś marzy o białym szaleństwie ale wykorzystał cały urlop w lecie 😉 Nasz symulator snowboardu i symulator narciarstwa zapewnią rozrywkę i emocje przeniesione prosto ze stoków. Wykorzystują konsole XBox 360 Kinect oraz Nintendo Wii. Postacią w grze sterujemy przez balansowanie na specjalnej desce.

Gry na konsole, symulator narciarstwa, symulator snowboardu na wynajem

Przykładowe dyscypliny:

  • zjazd między tyczkami
  • skoki ze skoczni
  • zjazd wolny
  • freestyle

 

 

 

Wirtualna rzeczywistość na wynajem w służbie zimowych atrakcji

W swojej ofercie gogli na wynajem mamy wiele typowo zimowych a także świątecznych aplikacji. Doskonale sprawdzą się na imprezę integracyjną a nawet na wigilię firmową. Gogle HTC Vive i Oculus Rift mogą zabrać uczestników na zimowy Roller Coaster, przejażdżkę saniami świętego Mikołaja a nawet na oblodzony szczyt Mont Everestu! Powrót do dzieciństwa i bitwa na śnieżki? Żaden problem. Nutka współzawodnictwa i konkurs skoków narciarskich? To także nie jest wyzwanie dla gogli VR na wynajem. Dla najbardziej wymagających, posiadamy w ofercie bieżnię VR Virtuix Omni, która robi zdecydowanie największe wrażenie na uczestnikach przybyłych na event. To najbardziej prestiżowy sprzęt do VRu. Odwzorowuje i przenosi do gry każdy wykonany na niej ruch: kroki, obroty, wychylenia. Duży wybór aplikacji tylko zwiększa jej atrakcyjność.

Symulator na wynajem, wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Jeżeli chcesz uświetnić swoją imprezę firmową, Mikołajki, Wigilię w biurze a może Halloween, zapoznaj się z naszą ofertą. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia to świetny sposób na miłe spędzenie czasu i oderwanie się od codzienności. To pomysł na imprezę, na konferencję, na piknik czy na urodziny. Warto przećwiczyć swoje umiejętności w goglach VR, zanim wyjdzie się na prawdziwy stok 🙂