Atrakcje na piknik – wynajem

Sezon pikników i imprez na świeżym powietrzu w pełni! Nasze atrakcje na piknik sprawią, że Twój event będzie niezapomniany. Mamy w swojej ofercie szeroką gamę sprzętu, który doskonale wpisze się w klimat imprezy plenerowej. Nasze atrakcje na piknik do wynajęcia to m.in. gogle VR, piłkarzyki, cymbergaj, symulator lotu VR na wynajem a także bramka piłkarska do ćwiczenia celności. Sprawimy, że Twój event będzie spektakularny!

Gogle VR i symulator lotu VR do wynajęcia na piknik

Symulator lotu VR wynajem na piknik

Wirtualna rzeczywistość na wynajem sprawdzi się na każdą imprezę: gogle VR na piknik czy symulator lotu VR do wynajęcia to strzał w dziesiątkę, gdy chcemy wyróżnić się z tłumu i zagwarantować uczestnikom niesamowite doznania. Nasze gogle VR do wynajęcia (Oculus Rift, HTC Vive lub telefonowe gogle VR Samsung Gear) nadają się na każdy event, dzięki niezliczonej liczbie aplikacji. Możemy dopasować je do tematu imprezy. Gogle VR do wynajęcia są także kluczowym elementem jeśli chodzi o symulator lotu VR na wynajem na piknik. Ten z kolei to pomysł na event wysokich lotów. Nasz symulator lotu VR do wynajęcia pozwala wcielić się w rolę pilota helikoptera, szybowca, śmigłowca f-16 a nawet statku kosmicznego!

Cymbergaj, piłkarzyki do wynajęcia na piknik

Cymbergaj na wynajem czy piłkarzyki na piknik do wynajęcia to klasyka gatunku. Sprawdzą się na piknik szczególnie dla najmłodszych. Te atrakcje na piknik na wynajem sprawią, że nawet dorośli poczują nostalgiczny klimat dzieciństwa, nie ujmując przy tym doskonałej zabawie i rywalizacji. Organizujemy i prowadzimy konkursy, które świetnie podkręcają atmosferę na piknik. Cymbergaj do wynajęcia to typowa gra zręcznościowa, gwarantująca dawkę śmiechu i pozytywnych emocji. Piłkarzyki na wynajem na piknik to propozycja dla graczy zespołowych. Zbierz swoją drużynę i pokaż, że jesteś gwiazdą futbolu!

Cymbergaj wynajem na piknik

Bramka piłkarska do ćwiczenia celności do wynajęcia na piknik

Bramka piłkarska- wynajem na piknik

Idąc piłkarskim tropem mamy także nowość w ofercie, to bramka piłkarska do ćwiczenia celności. Nie potrzebujemy już boiska i ciężkiej żelaznej bramki, nie ma też problemu ze sprawiedliwym liczeniem punktów. Bramka piłkarska na piknik do wynajęcia to świetna atrakcja na event, gdzie uczestnicy mogą wykazać się dokładnością i precyzją. Taki pomysł na piknik na wynajem na pewno przyciągnie rzesze chętnych i sprawi, że wydarzenie zostanie mile zapisane w pamięci uczestników.