Symulator snowboardu i nart wynajem- zimowe atrakcje na event

Symulator snowboardu na wynajem i symulator nart na wynajem to nieodzowny znak, że sezon zimowy w pełni! W nowym roku polecamy nasze atrakcje na event w klimacie białego szaleństwa. Symulator nart i snowboardu wynajem to najczęściej wyszukiwane hasła w naszej ofercie w zimowych miesiącach. Nie dostałeś urlopu a marzysz o zimowych sportach? Nasze symulatory to najlepsze rozwiązanie.

Gogle VR wynajem, symulator snowboardu wynajem, symulator narciarstwa wynajem

Symulator nart i snowboardu wynajem

Symulator snowboardu do wynajęcia pozwoli wcielić się w profesjonalnego snowboardzistę, dzięki specjalnej desce, będącej jednocześnie kontrolerem w grze. Deska reaguje na każdy ruch, skręca, hamuje i umożliwia robienie trików i sztuczek w snowparku i na wirtualnym stoku. Symulator snowboardu i nart wynajem to wymarzona propozycja dla miłośników białego szaleństwa! Sprawdź z nami swoją formę przed sezonem!

 

Przykładowe dyscypliny:

  • zjazd między tyczkami
  • skoki ze skoczni
  • zjazd wolny
  • freestyle

Gogle VR – zimowe aplikacje wynajem

Gogle VR wynajem, symulator snowboardu wynajem, symulator narciarstwa wynajem

Gogle VR do wynajęcia na zimowy event są przez nas zaopatrzone w tematyczne aplikacje, które pozwolą graczom wczuć się w mroźny klimat i poczuć zimową nutkę adrenaliny. Gogle VR na wynajem to Oculus Rift i HTC Vive, gwarantujące najwyższą jakość na event. Zimowy rollercoaster, wejście na oblodzony szczyt Mont Everestu czy powrót do dzieciństwa i wojna na śnieżki? Takie atrakcje na imprezę zapewnią tylko gogle VR do wynajęcia! Prawdziwe emocje, ogromna dawka zabawy a wszystko to bez ryzyka zamarznięcia 😉 Gogle VR na wynajem HTC Vive i Oculus Rift, symulator snowboardu i symulator nart do wynajęcia- to wszystko byście poczuli się jak na stoku, nie wyjeżdżając z miasta. Najlepsza opcja na zimową imprezę firmową, na urodziny czy każdy inny event jaki chcecie zorganizować by zapewnić potężną dawkę rozrywki.