Wirtualna rzeczywistość atrakcja na event

Wirtualna rzeczywistość poleca się na eventy.  Bez względu na to, czy organizujesz wydarzenie dla młodszych gości, czy dorosłych pracowników firm wirtualna rzeczywistość sprawdzi się doskonale na przeróżnych wydarzeniach.

Gogle wirtualnej rzeczywistości, bieżnia VR, a może symulator rajdowy? Sam zdecyduj, jaka atrakcja VR zagości na Twoim evencie.

Gogle VR wynajem

Gogle VR do wynajęcia Warszawa

Gogle VR do wynajęcia Warszawa

Gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem to szeroko wybór gier i aplikacji jakie możesz zaprezentować swoim gościom. Wśród najpopularniejszych znajdziesz rollercoastery, strzelanki w kosmosie do dronów, filmy VR z odległych krańców świata. Ale to nie wszystko! Jeśli organizujesz tematyczne wydarzenie, np. sportowe czy muzyczne z wielką chęcią przygotujemy dla Ciebie pasującą do tematyki wydarzenia listę gier. Działamy na sprzęcie najwyższej jakości, jakimi są gogle Oculus Rift, Quest, a także HTC Vive- te gogle VR gwarantują najwyższą jakość wyświetlanego na nich obrazu oraz czysty i przestrzenny dźwięk.

Bieżnia VR do wynajęcia

Bieżnia VR Virtuix Omni wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni wynajem

Bieżnia wirtualnej rzeczywistości na wynajem to urządzenie, które z pewnością przyciągnie uwagę niejednego gościa wydarzenia. Bieżnia VR do wynajęcia to specjalna platforma, która przenosi nasze kroki do świata gry- wykonując jeden krok na bieżni, poruszamy się o krok do przodu w grze. Dzięki możliwości regulowania wysokości uprzęży w jaką jesteśmy wpinani, z bieżni mogą korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Bieżnia VR ofertuje gry oparte na pokonywaniu torów przeszkód, gry zręcznościowe, strzelanki a także horrory. Ta atrakcja VR jest idealnym pomysłem.

Ruchomy symulator VR do wynajęcia

Symulator DOF VR

Symulator DOF VR

Dla fanów motoryzacji i lotnictwa mamy w ofercie zarówno statyczne jak i ruchome symulatory rajdowe i lotu. Za pomocą odpowiednich systemów sterowania jakimi są kierownica i pedały lub wolant i przepustnica, możemy na chwilę przenieść się do środka ulubionej maszyny i nią sterować. Symulator rajdowy na wynajem umożliwia prowadzenie takich samochodów jak np. Bugatti, McLaren, Ferrari po najpopularniejszych torach wyścigowych świata. Wybierając symulator lotu VR do wynajęciea możesz przenieść się wewnątrz samolotów myśliwskich, pasażerskich lub awionetek i spróbować swoich sił w podniebnym pilotowaniu maszyny.