Symulator motocykla VR wynajem na imprezę

Spektakularna nowość symulator motocykla VR do wynajęcia, pojawiła się na piątkowych targach. Obok gogli VR HTC Vive na wynajem pojawił się rzeczony symulator motocykla VR do wynajęcia. To największy symulator, zawiera prawdziwy, pełnowymiarowy motocykl! Taka atrakcja na event i gogle VR na wynajem na targi to świetny sposób na promocję firmy.

Symulator motocykla VR wynajem na imprezę

 

Gogle VR wynajem na targi – HTC Vive do wynajęcia

Gogle VR na wynajem na targi to doskonały pomysł, by przyciągnąć zainteresowanie. W piątek Klient postawił na gogle VR HTC Vive do wynajęcia. HTC Vive to najwyższa półka w świecie wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR zapewniają najlepszą jakość obrazu i dźwięku, są wyposażone w stacje śledzące każdy ruch gracza i przenoszące go do gry. Gogle VR HTC Vive mają też kontrolery, dzięki którym uczestnik ma “wirtualne ręce” które mogą chwytać, strzelać, podnosić przedmioty, wspinać się… możliwości są nieograniczone. Mnogość aplikacji na HTC Vive do wynajęcia, zdecydowanie działa na ich korzyść. Gry zręcznościowe, logiczne, wirtualne escape roomy, strzelanki a nawet filmy 360, które mogą zostać stworzone specjalnie na zamówienie Klienta. To ostatnie sprawia, że gogle VR do wynajęcia stają się nieocenionym narzędziem marketingowym. HTC Vive na wynajem na targi już nieraz zaskoczyły i zachwyciły przybyłych gości.

Symulator motocykla VR – wynajem na targi

Symulator motocykla VR wynajem na imprezę

Symulator motocykla VR do wynajęcia to niesamowite dopełnienie gogli VR HTC Vive na wynajem. Już swoimi wymiarami przyciąga na targach uwagę każdego uczestnika. Nie da się przejść obojętnie obok pełnowymiarowego motocykla BMW. Symulator motocykla VR na wynajem to spełnienie fantazji każdego pasjonata adrenaliny i prędkości. Symulator motocykla VR do wynajęcia daje możliwość przejażdżki na potężnej maszynie, gogle VR HTC Vive na wynajem doskonale dopełnia doznania. Możemy wybrać sobie tor/trasę i przenieść się do wirtualnego świata wyścigów. Symulator motocykla VR to kolejny krok po symulatorze rajdowym VR z naszej oferty.