Retro atrakcje do wynajęcia: automaty arcade, flippery, konsole retro

Atrakcje retro do wynajęcia cieszą się od jakiegoś czasu niesłabnącą popularnością jako atrakcja na eventy wszelkiego rodzaju: na imprezę firmową, na piknik, na targi czy na konferencje. Najczęściej wybierane retro atrakcje to flippery, automaty arcade i oczywiście konsole retro na wynajem. Oldschoolowe atrakcje na event to gwarancja doskonałej zabawy i paradoksalnie powiew świeżości dla gości. Starsi uczestnicy odbędą dzięki nim podróż do czasów młodości czy nawet dzieciństwa, młodsi mają okazję sprawdzić jakie rozrywki były na topie dekady temu.

Flipper i automat arcade- wynajem na imprezę

Flipper do wynajęcia na event

Flipper i automat arcade do wynajęcia w świetnym stanie to rzadkość. My możemy pochwalić się w naszej ofercie sprzętem najwyższej jakości, regularnie sprawdzanym i serwisowanym, by zagwarantować uczestnikom zabawę bez przerw czy problemów technicznych. Flippery do wynajęcia były hitem lat 80 i 90, każdy salon gier czy szanujący się pub musiał mieć kilka egzemplarzy. Flipper na wynajem to typowa atrakcja zręcznościowa, inna nazwa to pinball. Zadaniem gracza jest odbijanie srebrnej kulki w taki sposób, by nie wpadła do bramki. Zadanie utrudnia szereg przeszkód i elementów od których się odbija, cała plansza świeci, miga i wydaje rozpraszające dźwięki. Flipper do wynajęcia to z pozoru prosta atrakcja, która potrafi zaangażować uczestników na długie godziny. Automat arcade do wynajęcia to bardziej zaawansowany technologicznie pomysł na imprezę. To właśnie na automaty arcade mamy kultowe gry PAC-MAN, Street Fighter czy Tetris. Automat arcade to kultowa atrakcja, bez której nie może obyć się żadna retro impreza.

Kultowe konsole retro na imprezę do wynajęcia

retro konsole wynajem na imprezę

Konsole retro do wynajęcia to esencja oldschoolowych atrakcji. Obecne w większości domów w latach 90, zostały wyparte przez nowsze modele i zapomniane na dłuższy czas. Teraz konsole retro wróciły i nigdzie się nie wybierają! Dysponujemy dużym wyborem sprzętu: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga czy Sega. Łączymy je z oryginalnymi telewizorami kineskopowymi z epoki, co jeszcze dodaje klimatu i autentyczności. Retro konsole na wynajem to nie lada gratka dla uczestników eventów. Mogą spróbować swoich sił w absolutnie kultowych grach: Super Mario Bros czy Tank 1990. Nikomu wychowanemu w latach 90 nie trzeba ich przedstawiać.