Symulator lotu VR na piknik do wynajęcia

Symulator lotu VR do wynajęcia cieszy się coraz większą popularnością, chociaż zagościł w naszej ofercie stosunkowo niedawno. Ostatnio można było sprawdzić jego możliwości na jednym z warszawskich pikników. Nasz symulator lotu VR przyciągał rzesze zainteresowanych, gotowych na niesamowite doznania, jakie gwarantuje Wirtualna Rzeczywistość na wynajem, oczywiście od VR Team!

Atrakcje na piknik do wynajęcia- symulator lotu VR

Symulator lotu VR wynajem na piknik

Symulator lotu VR na wynajem pozwala wznieść się w przestworza i na wyżyny zabawy i rozrywki. To dawka emocji i adrenaliny dla każdego. Jego niewątpliwą zaletą jest realizm (sterowanie przy pomocy metalowego wolantu i przepustnic) i różnorodność opcji. Możemy wcielić się w rolę pilota śmigłowca F-16, cessny, helikoptera a nawet statku kosmicznego! Symulator lotu VR na piknik do wynajęcia zadowoli nawet najbardziej wymagających uczestników i sprawi, że event na długo pozostanie w pamięci gości.

Symulator lotu VR – wynajem na piknik

Symulator lotu VR wynajem na piknik

Symulator lotu VR do wynajęcia na piknik, bazuje oczywiście na goglach VR. Wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt: gogle VR HTC Vive lub gogle VR Oculus Rift na wynajem. To sprawia, że rozrywka na event którą proponujemy, jest na najwyższym poziomie i pozwala graczom przeżyć niesamowite emocje, które zostają z nimi na długo. Gogle VR do wynajęcia, specjalny fotel lotniczy i możemy startować. Symulator lotu VR świetnie sprawdza się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, dlatego jest doskonałą propozycją atrakcji na piknik. Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia to pomysł na event każdego rodzaju- na piknik czy inne plenerowe imprezy, na targi (gdzie szczególnie ważne jest wyróżnienie się z tłumu wystawców), na imprezę firmową czy nawet na konferencję. Symulator lotu do wynajęcia nie wymaga dużej przestrzeni a zapewnia ogrom frajdy i zabawy.