Wzleć na nowy poziom rozrywki- symulator lotu VR i lotnia VR do wynajęcia na Twój event

Symulator lotu VR wynajem

Dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie znalazło się wszystko, czego Klienci potrzebują na udany event. Dlatego wznosimy się razem z naszym sprzętem na wyżyny atrakcji na imprezę! Lotnia VR i długo oczekiwana nowość: Symulator lotu VR na wynajem! Ostatnia realizacja, na której zadebiutował nasz symulator lotu VR do wynajęcia, okazała się spektakularnym sukcesem a premiera sprzętu spotkała się z bardzo ciepłym, entuzjastycznym przyjęciem przez uczestników. Lotnia VR do wynajęcia i symulator lotu VR to niesamowita frajda i emocje dla każdego. Wznieś swój event na najwyższy poziom dzięki atrakcjom na imprezę od VR Team!

Symulator lotu VR do wynajęcia- na event wysokich lotów

Symulator lotu VR wynajem

Symulator lotu VR to nowość dla wymagających: na imprezę firmową, na piknik, na targi- na każdy event na którym chcemy zostać zauważeni i zapewnić gościom najwyższy poziom zadowolenia i rozrywki. Symulator lotu VR to sprzęt do wirtualnej rzeczywistości, dzięki któremu możemy wcielić się w rolę pilota niesamowitych maszyn: samolotu pasażerskiego, kultowej cessny, helikoptera, śmigłowca F-16 a nawet… statku kosmicznego! Takie atrakcje są bezcenne a impreza z możliwością sterowania tego typu maszynami- niezapomniana. Symulator lotu VR na wynajem w pełni autentycznie oddaje przeżycia, siadając na fotelu umiejscowionym na specjalnym stelażu przenosimy się do kabiny pilota. Sterujemy za pomocą wolantu i przepustnic, do tego gogle VR przeniosą nas w zupełnie inną, podniebną rzeczywistość. Używamy gogli VR najwyższej jakości: HTC Vive lub Oculus Rift na wynajem, by móc zagwarantować najlepszą zabawę w przestworzach.

Lotnia VR do wynajęcia- poszybuj w przestworza

Lotnia VR na wynajem

Lotnia VR do wynajęcia była naszą pierwszą podniebną atrakcją na event. Po jej wielkim sukcesie, zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej i stąd symulator loty VR na wynajem. Lotnia VR daje niesamowite odczucia, jesteśmy dosłownie jakiś metr nad ziemią na specjalnej platformie. Do tego dzięki goglom VR nasze zmysły są bardzo skutecznie oszukiwane, wystarczy chwila by odnieść wrażenie, że latamy jako orzeł pomiędzy skałami w wielkim kanionie czy też podziwiać zapierające dech widoki z lotni nad oceanem. Symulator lotni VR sprawdzi się na każdy event, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Może być doskonałą atrakcją np. na piknik naświeżym powietrzu.

Symulator lotu VR do wynajęcia na piknik