Wynajem: symulator lotu VR i symulator rajdowy VR

Nasza oferta jest bardzo szeroka, dokładamy wszelkich starań, by znalazło się w niej wszystko co sprawia, że wirtualna rzeczywistość na wynajem jest tak niesamowita i coraz bardziej popularna. Stąd pomysł, by gogle VR do wynajęcia stały się bazą dla innych atrakcji na wynajem, tu pojawia się symulator lotu VR i symulator rajdowy VR.

Symulator lotu VR do wynajęcia

Symulator lotu VR wynajem

Symulator lotu VR do wynajęcia to nasza najnowsza atrakcja z kategorii “wirtualna rzeczywistość na wynajem”. Symulator lotu VR składa się ze specjalnego fotela połączonego z metalowym wolantem i przepustnicami będącymi układem sterowania. Doznania są niesamowicie realne, w jednej chwili można poczuć się jak pilot śmigłowca F-16, cessny, szybowca, helikoptera a nawet statku kosmicznego. To wszystko jest możliwe dzięki goglom VR, stanowiącym podstawę całej zabawy. Łączymy symulator lotu VR na wynajem tylko z najlepszymi okularami VR- HTC Vive lub Oculus Rift. Symulator lotu VR do wynajęcia świetnie sprawdzi się na event każdego rodzaju: na piknik, na imprezę firmową, na targi czy na konferencję.

Symulator rajdowy VR do wynajęcia

Symulator rajdowy VR wynajem

Po najnowszym symulatorze warto wspomnieć o pierwszym- symulator rajdowy VR na wynajem był protoplastą symulatora lotu VR, od niego zaczęła się nasza fascynacja innymi możliwościami gogli VR do wynajęcia. Symulator rajdowy VR na wynajem zalicza się do naszej klasyki, ma rzesze wiernych fanów. Symulator rajdowy VR jest podobny do symulatora lotu VR, wolant zastępuje sportowa kierownica, ma także drążek zmiany biegów i pedały. Symulator rajdowy VR na wynajem jest świetnym pomysłem dla pasjonatów prędkości i adrenaliny. Wiemy z doświadczenia, że konkursy z jego użyciem przyciągają tłumy- nic dziwnego, nie codziennie można usiąść za kierownicą najszybszych i najdroższych aut świata i poczuć się jak kierowca rajdowy. Tajemnicą są oczywiście gogle VR do wynajęcia, dzięki ich jakości i doskonałym aplikacjom możemy zaserwować rozrywkę na najwyższym poziomie.