Bieżnia VR Virtuix Omni, gogle VR, symulator rajdowy VR, konsole atrakcjami na bankowych imprezach firmowych.

Za nami duże, skomplikowane i bardzo udane cztery realizacje imprez integracyjnych dla jednego z banków. Imprezy odbyły się w Gdańsku, Warszawie i Krakowie a uczestnicy mogli chodzić po grach VR dzięki bieżni Virtuix Omni do wynajęcia, skoczyć na bungee dzięki okularom VR, ścigać się w wirtualnej rzeczywistości dzięki symulatorowi rajdowemu VR oraz zagrać w wiele gier tradycyjnych i ruchowych na naszych konsolach na wynajem.

Bieżnia Vr Virtuix Omni do wynajęcia

Bieżnia Vr Virtuix Omni do wynajęcia

Platforma VR Virtuix Omni na event

Bieżnia Virtuix Omni do wynajęcia umożliwia chodzenia po grach w wirtualnej rzeczywistości. Każdy nasz ruch jest odwzorowywany w grze. Od teraz możemy chodzić czy biegać w grach wykonując te samy ruchy w świecie rzeczywistym. Gogle VR do wynajęcia, które są nieodłącznym elementem bieżni doskonale przeniosą nas w świat gry. Platforma VR VirtuiX Omni na wynajem okazała się najlepszą i najbardziej popularną atrakcją na tej realizacji.

Symulator wyścigowy VR do wynajęcia

Symulator wyścigowy VR do wynajęcia

Symulator rajdowy VR do wynajęcia

Symulator wyścigów VR to również bardzo dobry pomysł na event. Podczas tych realizacji zorganizowaliśmy zawody na najszybszego kierowcę. Symulator rajdowy VR na event przyciągnął bardzo dużą grupę zainteresowany tak, że praktycznie przez cały czas, ktoś bawił się w wirtualnym świecie wyścigów. Symulator Rajdowy Vr do wynajęcia to również doskonałe narzędzie marketingowe – logo Klienta może znaleźć się zarówno na samym symulatorze jak i wewnątrz gry wyścigowej.

Konsole - wynajem na event

Konsole – wynajem na event

Konsole do wynajęcia na event

Kolejnymi atrakcjami były nasze konsole do wynajęcia. Zawsze znajdą się ludzie, którzy chętnie zagrają piłkarski mecz towarzyski, staną naprzeciw siebie na polu bijatyki czy spróbują swoich sił jako gitarzysta w światowej sławy zespole muzycznym. Warto zauważyć, że nasze konsole do wypożyczenia to nie tylko tradycyjne gry z użyciem kontrolera. W naszej ofercie znajduje się wiele gier ruchowych, gdzie postacią w grze sterujemy poprzez ruchy ciałem. Te gry to np: tenis, baseball, lotki, wyścigi samochodowe, football amerykański, siatkówka czy zawody taneczne. Konsole na wynajem to bardzo dobry pomysł na imprezę firmową.