Symulator latania do wynajęcia na Twój event

Niczym ptak poszybuj w przestrzeń z naszymi atrakcjami – symulator latania VR to gwarancja niezapomnianych wrażeń i świetnej zabawy na każdym wydarzeniu!

Ruchomy symulator lotu VR na wynajem

Symulator lotu VR 3DOF do wynajęcia

Symulator lotu VR 3DOF do wynajęcia

Targi, konferencje, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, pikniki oraz festyny – symulator lotu VR do wynajęcia sprawdzi się wszędzie. Imponująca platforma przyciąga wzrok oraz uwagę Uczestników. Specjalne hydrauliczne podnośniki poruszają fotelem pilota odpowiednio do tego, co dzieje się podczas lotu. Czujemy każde przeciążenie, każdy zakręt wykonywany samolotem oraz trzęsienia występujące podczas lądowania. Realne wrażenia dodatkowo są wzmacniane przez gogle VR na wynajem. Po założeniu okularów wirtualnej rzeczywistości mamy wrażenie, jakbyśmy naprawdę siedzieli za sterami samolotu. Wirtualna technologia daje nam wcale nie-wirtualne emocje, dawkę adrenaliny i ogromną rozrywkę, które sprawią, że impreza będzie niezapomniana. Nasz profesjonalny animator zajmie się w trakcie wydarzenia zachęcaniem gości do skorzystania, tłumaczeniem zasad grania oraz będzie czuwał nad stanem technicznym urządzeń, aby gra przebiegała bezproblemowo.

Statyczny symulator lotu VR do wynajęcia

Statyczny symulator lotu na wynajem

Statyczny symulator lotu na wynajem

Mniejszym odpowiednikiem wcześniej opisywanej atrakcji jest statyczny symulator latania VR. Znakomicie sprawdzi się w lokalizacjach, gdzie miejsce i każdy centymetr są na wagę złota. Symulator lotu na wynajem w połączeniu z goglami VR zabierze Uczestników w powietrzny świat, gdzie będą mogli sterować przeróżnymi urządzeniami: F16, Cessna, samoloty pasażerskie, helikoptery, a nawet statki kosmiczne. Wirtualny świat zachwyca zarówno starszych, jak i młodszych użytkowników. Kto wie, czy taka przygoda nie rozbudzi w dzieciach chęci do zostania prawdziwym pilotem? Symulator lotu do wynajęcia z dodatkowymi goglami VR to doskonała atrakcja, która przyciągnie ludzi do Twojego stanowiska podczas targów i sprawi, że impreza firmowa będzie niezapomnianym przeżyciem. Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk w goglach VR gwarantują świetną rozrywkę. Oferujemy wyłącznie najlepszy sprzęt: gogle Oculus Rift oraz HTC Vive, które charakteryzują się znakomitymi parametrami oraz ogromnym wyborem aplikacji.