Bieżnia VR i symulator rajdowy do wynajęcia na imprezę

Platforma VR do wynajęcia i symulator rajdowy na wynajem bawiły uczestników kolejnego eventu. Platforma VR Virtuix Omni do wynajęcia to najbardziej prestiżowa atrakcja w naszej ofercie, jedyną, która może się z nią równać gabarytowo jest symulator samochodowy na wynajem. Bez względu na rodzaj eventu, bieżnia VR czy symulator rajdowy gwarantują sukces. To świetny pomysł na imprezę firmową, na konferencję, na piknik czy targi.

Atrakcje na event - Virtuix Omni wynajem

Atrakcje na event – Virtuix Omni wynajem

Bieżnia VR- Platforma VR- Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia VR nazywana także platformą VR czy po prostu Virtuix Omni do wynajęcia robi zawsze ogromne wrażenie. Składa się z misy o niskim współczynniku tarcia, którą użytkuje się w specjalnych butach, które jeszcze go zmniejszają. Ruch naszych stóp jest przenoszony bezpośrednio do gry. Oprócz tego oczywiście są gogle VR, wykorzystujemy tylko najlepsze: Oculus Rift lub HTC Vive do wynajęcia. Gogle VR na wynajem są wyposażone w kontrolery, odpowiadające za ruchy naszych rąk i ich synchronizację z grą. Bieżnia VR przenosi nas do świata wirtualnej rzeczywistości w najpełniejszy z możliwych sposobów, angażuje całe ciało i działa na emocje. Platforma VR do wynajęcia to najlepszy pomysł na event.

Symulator rajdowy na wynajem

Symulator wyścigowy na wynajem to wielka atrakcja na imprezę- dosłownie i w przenośni. Symulator samochodowy na wynajem to ogromna konstrukcja na hydraulicznych podnośnikach. Profesjonalny kubełkowy fotel jest umiejscowiony ok. metr nad ziemią, co w połączeniu z szarpaniem, obracaniem się i przechylaniem w trakcie jazdy daje niezapomniane wrażenia. Trasę obserwujemy na 55 calowym, zakrzywionym ekranie przed nami. Kierownica reaguje na każdy ruch a fotel odwzorowuje wszelkie nierówności, skręty kół a także hamowanie i przyspieszanie. Symulator wyścigowy na wynajem może być używany w trybie automatu ale także z manualną skrzynią biegów. Każdy miłośnik adrenaliny i szybkiej jazdy będzie zachwycony zabawą jaką zapewni mu symulator rajdowy do wynajęcia.

Symulator rajdowy do wynajęcia

Symulator rajdowy do wynajęcia