Wynajem konsol do gry – turniej piłkarski Fifa 21

W miniony piątek mieliśmy przyjemność zorganizować turniej piłkarski na konsolach do gry. Zasady konkursu były dokładnie takie jak podczas tegorocznego Euro – 24 graczy wylosowało 24 reprezentacje, które toczyły rozgrywki w naszym turnieju. Obok ośmiu stanowisk turniejowych z konsolami do gry na event stanęły piłkarzyki oraz bramka piłkarska do ćwiczenia celności strzałów. Cała impreza przebiegła fantastycznie, a my czekamy na więcej 🙂

 

Konsole PlayStation 4 – wynajem na event

Turniej Fifa Euro 20 - konsole na event

Turniej Fifa Euro 2020 – konsole na event

 Wynajem konsol do gry PlayStation 4 umożliwił nam zorganizowanie turnieju Euro 2020. Do każdego stanowiska z PlayStation 4 do wynajęcia przypisana była odpowiednia grupa z drabinki turniejowej. Uczestnicy rozgrywali mecze na zasadach obowiązujących podczas Euro 2020 – każdy z każdym. Z fazy grupowej wyszły 2 najlepsze drużyny z każdej grupy oraz 4 najlepsze drużyny z trzecich miejsc. Turniej piłkarski Fifa to doskonały pomysł na event – w tym roku temat piłki nożnej jest na TOPie 🙂 Nasza działalność uwzględnia wypożyczenie konsol Playstation do samodzielnego użytku lub kompleksowe zorganizowanie turnieju piłkarskiego na konsolach do gry.

 

Bramka do ćwiczenia celności – wynajem na imprezę

Bramka do ćwiczenia celności strzałów wynajem na imprezę

Bramka do ćwiczenia celności strzałów wynajem na imprezę

Dodatkową atrakcją na piątkowej imprezie była bramka piłkarska do ćwiczenia celności strzałów. Jest to świetna atrakcja na event na świeżym powietrzu. Bramka celnościowa do wynajęcia angażuje wielu uczestników jednocześnie, zapewnia dawkę ruchu i emocji oraz umożliwia przeprowadzenie zawodów na najlepszego strzelca. Wynajem bramki do ćwiczenia celności strzełów to świetna atrakcja na imprezę piłkarską. Nasze atrakcje wynajmujemy wraz o obsługą, która zadba o prawidłowe i bezpieczne przeprowadzenie wydarzenia.

 

 

 

Piłkarzyki – wynajem na event

piłkarzyki wynajem na event

piłkarzyki wynajem na event

Wśród atrakcji eventowych nie mogło zabraknąć klasyki gatunki – stół do piłkarzyków wynajem. Jest to doskonała atrakcja w klimacie piłki nożnej, która sprawdza się zarówno na imprezach plenerowych jak i tych organizowanych wewnątrz budynku. Piłkarzyki do wynajęcia angażują od 2 do 8 osób jednocześnie. Na stołach do piłkarzyków możemy zorganizować turniej Euro 2021 taki sam jak na konsolach PlayStation 4 na event. Wynajem stołów do piłkarzyków realizujemy wraz z naszą obsługą, która dostarczy piłkarzyki, rozstawi je i zadba o prawidłowy przebieg rozgrywek.