Konsole do wynajęcia

Konsole na wynajem to intuicyjne i proste w obsłudze stanowiska. Wybór wielu gier, możliwość rozgrywek wieloosobowych oraz niewielka przestrzeń to zalety, dzięki którym konsole do wynajęcia chętnie goszczą w domach oraz na eventach. Przekonaj się sam, co mamy Ci do zaoferowania.

Konsole Xbox 360 z kontrolerem Kinect do wynajęcia

Dla zwolenników ruchowych rozwiązań mamy coś specjalnego: konsola Xbox 360 Kinect na wynajem. Specjalna kamera dołączona do urządzenia sczytuje nasze ciało i przenosi je do wirtualnego świata gier. Dzięki temu my stajemy się kontrolerem i postacią na ekranie sterujemy za pomocą naszych ruchów. Konsola Xbox 360 do wynajęcia to zabawa dla dzieci i dorosłych. Rozgrywki multiplayer umożliwiają jednoczesną grę nawet czterech osób. Taniec, piłka nożna, wyścigi, boks, gry przygodowe – wybór jest ogromny. Każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie.

Konsole PlayStation 4 na wynajem

Konsola PlayStation do wynajęcia do domu i na event

Konsola PlayStation do wynajęcia do domu i na event

Wypuszczona na rynek w 2013 roku konsola PlayStation 4 na wynajem dostępna jest w trzech wersjach: oryginalnej, slim oraz pro. PlayStation 4 wynajem Warszawa cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Mecz w FIFA ze znajomymi, wyścigi w Gran Turismo, a może bijatyki w Mortal Kombat? Niezależnie od tego, czy planujesz wieczór spędzić samotnie czy w gronie przyjaciół – konsola PlayStation 4 na wynajem zagwarantuje Ci długie godziny świetnej zabawy.

Atrakcje oldschool: konsole retro wynajem

Konsole retro na wynajem Warszawa

Konsole retro na wynajem Warszawa

Przenieśmy się na chwilę do lat 90., gdzie rządziły jeansy dzwony, Power Rangers, a o posiadaniu prywatnego laptopa w domu nikt jeszcze nie myślał. Wtedy ważne było uratowanie księżniczki – kultowy Mario, hydraulik z Włoch, wyruszał w magiczny świat w jej poszukiwaniu. Konsole retro do wynajęcia umożliwiają cofnięcie się w czasie. Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64 – w naszej ofercie znajdziesz najciekawsze urządzenia retro na wynajem. Dodatkowo, możemy wyposażyć stanowisko w telewizor kineskopowy – nieodłączny element tamtych czasów. Wynajem atrakcji retro Warszawa – wystarczy jeden telefon!