Wirtualna rzeczywistość wynajem na event

Stanowiska wirtualnej rzeczywistości to gwarancja świetnej zabawy. Idealnie sprawdzą się na imprezy integracyjne, wydarzenia firmowe, konferencje, targi, festyny świąteczne czy urodziny. Gogle VR, symulator rollercoastera, wyścigów, lotu, bieżnia VR – w naszej ofercie znajdziesz same najciekawsze pozycje!

Gogle VR wynajem Warszawa

Gogle vr wynajem na event

Gogle vr wynajem na event

Okulary VR do wynajęcia to ogromny wybór aplikacji: podróże dookoła świata (jesteśmy w stanie przenieść się nawet do prehistorii do czasów dinozaurów!), jazda rollercoasterem, gry zręcznościowe, strzelankowe czy muzyczne.  Wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk oraz kontrolery umożliwiające ingerowanie w otaczającą nas rzeczywistość sprawią, że wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem. Gogle VR wynajem to kilkaset gier, które możemy dopasować do wielu motywów przewodnich: kosmos, adrenalina, wesołe miasteczko, sport, a nawet horror. Halloween atrakcje wynajem – okulary 3D do wynajęcia będą doskonałym uświetnieniem imprezy. Dom strachów, piekielna kolejka górska, walka z zombiakami – a Ty na co się odważysz? 😉

Sanie świętego Mikołaja VR wynajem

Sanie Mikołaja VR do wynajęcia

Sanie Mikołaja VR do wynajęcia

Atrakcje VR na event zimowy, świąteczny: przygotowaliśmy specjalny zestaw odpowiednio dobranych tematycznie aplikacji. Symulator rollercoastera VR w śnieżnym krajobrazie, bitwa na śnieżki bez ryzyka przemoczenia ubrań, skoki narciarskie, a może chcesz wręczyć grzecznym dzieciom prezenty? Gogle VR do wynajęcia wprawią Uczestników w gwiazdkowy nastrój i zabiorą ich w świat wirtualnej rozrywki. Prawdziwe sanie świętego Mikołaja na wynajem – dzięki temu wystrój będzie naprawdę bożonarodzeniowy i pełen magii! Atrakcje wynajem na imprezę świąteczną: gogle VR, sanie Mikołaja, symulator nart/snowboardu i wiele, wiele więcej!

Symulator rajdowy, F1 VR wynajem na imprezę

Symulator rajdowy na event

Symulator rajdowy na event

Symulator wyścigów VR wynajem to możliwość przejażdżki najszybszymi i najdroższymi samochodami świata. Poczuj się jak zawodowy kierowca – symulator Formuły 1 do wynajęcia w połączeniu z goglami VR zabierze Cię na najpopularniejsze tory do szybkiej jazdy. Profesjonalny fotel, kierownica oraz pedały dodają realizmu do symulatora rajdowego VR. Wirtualna rzeczywistość na wynajem na event – napisz (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (tel: 508 335 229), a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję stanowisk VR do wynajęcia na imprezę.